اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا متن کامل بیانیه به شرح زیر است:
و هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شدند مرده مپندار، بلکه آنان زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند و متنعم هستند (آل عمران)
حرکت های ددمنشانه دشمنان، حربه ای است که از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وجود داشته و گرچه داغ های سنگینی بر دل تک تک ایرانیان گذاشته اما خون هر شهید نهال انقلاب را پربارتر کرده است.
انقلاب اسلامی ایران به برکت جانفشانی فرزندان خود در تمامی عرصه ها از جمله در دفاع مقدس، به اقتداری بی ‌نظیر و مثال زدنی در آغاز طلیعه پنجم انقلاب اسلامی دست یافته که ثمره آن دشمنان را در خارج از مرزهای این سرزمین زمین گیر کرده و حرکت های تروریستی و کورکورانه دشمنان، که گاه در سیستان و بلوچستان سرافراز و گاه در کردستان سربلند و دیگر نقاط ایران اسلامی شکل گرفته است، در حقیقت تلاشی پوچ برای رسیدن به اهدافشان است و بی شک این اقدامات، تا زمانی که روحیه جهادی و شهادت طلبانه در بین مردمان این سرزمین وجود دارد، راه به جایی نخواهد برد.
اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی که منجر به شهادت تعدادی از پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی و مجروحیت تعدادی از این عزیزان شد، به خانواده این شهدای گرانقدر تبریک و تسلیت عرض نموده، علو درجات را برای این عزیزان و اجر و صبر جمیل را برای بازماندگان، از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سید محمد حسینی شاهرودی
به گزارش ایرنا، عوامل گروهک تروریستی به اصطلاح جیش العدل با اقدام کور تروریستی انتحاری چهارشنبه شب یک دستگاه اتوبوس حامل نیروهای مرزبان نیروی زمینی سپاه پاسداران را منفجر کرد.
در این حادثه تروریستی که بوسیله یک دستگاه وانت مملو از موادمنجره در جاده خاش- زاهدان محدوده روستای چانعلی رخ داد 27 نفر از نیروهای جان برکف سپاه شهید و 13 نفر دیگر زخمی شدند.
9937 / 3034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.