پتروشیمی بندر امام در هفته سوم لیگ‌ برتر بسکتبال کشور موفق به شکست تیم پگاه تهران شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام، خمینی، پتروشیمی بندر امام امروز از هفته سوم لیگ‌ برتر بسکتبال کشور در تالار اندیشه شهرک بعثت میزبان تیم پگاه تهران بود.

شاگردان مهران حاتمی در حالی آغاز‌گر هفته سوم سوپر لیگ بسکتبال کشور بودند که تا به این جای کار، فاتح دیدارهای خود بودند و هفته گذشته هم تیم نیروی زمینی را در خانه خود با شکستی سنگین با نتیجه ۸۲ بر ۴۶ رو به رو کردند.

اما با اشاره به مصاف امروز  جمعه ۱۸ آبان ماه، بلندقامتان پتروشیمی از ساعت ۱۶ با سوت سرداور رضا آذر افزا، داور اول کاوه پیر محمدی و داور دوم فرشاد هاشمی باپ نظارت محمد کردزاده از تیم پگاه تهران پذیرایی کردند.

میثم میرزایی، بهنام یخچالی، ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی و نوید رضایی فر پنج بازیکن آغازین ترکیب پتروشیمی بندر امام به هدایت مهران حاتمی بودند که برای این دیدار دست به توپ شدند.

در مقابل هم رضا حمدی سرمربی پگاه تهران مجید قاسم زاده، محمد اجاقی، محسن مرادخانی، محمد یزدان‌نیا و سعید صالحی را به عنوان پنج بازیکن شروع کننده به زمین فرستاد.

در یک چهارم نخست این دیدار، بندر امامی ها نبض بازی را در اختیار گرفتند و با سرعت خیره کننده بهنام یخچالی، فرصت طلبی سجاد مشایخی، همچنین تیزهوشی و هنرنمایی نوید رضایی‌فر موفق به کسب ۲۹ امتیاز از پگاه تهران شدند؛ اما در مقابل، پگاه تهران مغلوب دفاع سرسخت شاگردان مهران حاتمی شد و تنها موفق به دشت ۱۲ امتیاز از کوارتر نخست شدند.

در کوارتر دوم این مصاف تیم پتروشیمی بندر امام به دنبال حفظ برتری پا به زمین گذاشت و شاگردان رضا حمدی هم به دنبال کم کردن اختلاف نتیجه دست به توپ شدند؛ اما درخشش خط دفاع بندر امامی ها فرصت هنرنمایی را از تیم پایتخت نشین لیگ سلب کرد تا این کوارتر هم ۲۳ بر ۱۱ مغلوب تیم پتروشیمی بندر امام شود و نیمه نخست این رقابت ۵۲ بر ۲۳ به پایان برسد تا نتیجه کوارتر پتروشیمی برابر مجموع امتیاز یک نیمه پگاه تهران باشد.

در ادامه، تیم پگاه تهران که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت سرتاسر حمله شد و بازی هجومی در زمین حریف را در دستور کار خود قرار داد، اما باز هم به در بسته خوردند و اسیر خوش فکری و تجربه بالای شاگردان مهران حاتمی شدند و نتوانستند در مقابل حریفِ سر سخت خود با دستی پر به تهران باز گردند و کوارتر سوم را ۲۰ بر ۱۴ و یک چهارم پایانی هم ۲۳ بر ۱۲ واگذار کرد تا این دیدار را ۹۵ بر ۴۹ مغلوب تیم پتروشیمی بندر امام شوند.

PicsArt_11-09-08.43.16

PicsArt_11-09-08.44.01

PicsArt_11-09-08.45.21

 

 

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.