اخبار مرتبط

دکتر محمد تاج فرد روز پنجشنبه در مراسم تقدیر از جهادگران عرصه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: در این مدت هزار و 100 اردوی جهادی با حضور 60 دانشگاه و 269 کانون و 42 هزار و 700 جهادگر دانشجو، پزشک، پرستار و کارمند در کشور برگزار شده است.
وی اظهار داشت: در دهه فجر امسال نیز به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی 200 گروه جهادی با حضور دست کم 10 هزار جهادگر در نقاط کم برخوردار و روستایی کشور حضور یافته و خدمات دهی کردند.

* سپاه آماده کمک در هر عرصه ای است
فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی هم گفت: انقلاب اسلامی در این چهل سال قدرت نرم افزاری و سخت افزاری بسیار به دست آورده و دشمنان هم به این قدرت آگاه هستند.
سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری افزود: قدرت نرم و گسترش تفکر انقلاب به گونه ای است که جوامع بسیار به صورت عام و خاص تحت تاثیر این قدرت فکری هستند و این نشانگر تاثیر اندیشه و تفکر انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: سپاه در همه جا برای کمک به محرومان حاضر است و در عرصه های مختلف و هر جا که کشور نیاز دارد برای کمک وارد عمل می شود.

* خدمت دهی به 27 هزار نفر
مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و دبیر ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به خبرنگار ایرنا گفت: پارسال سه اردو و امسال هفت اردوی جهادی یک تا هشت روزه در نقاط محروم حاشیه شهر مشهد و روستاهای سرخس برگزار شد.
محمد اسماعیل زاده افزود: امسال در این اردوها بوسیله 580 جهادگر دانشجو، پزشک و پرستار به 27 هزار نفر خدمت در زمینه های مختلف از جمله دندانپزشکی، مامایی، غربالگری فشارخون، دیابت و بینایی سنجی ارائه شد.
7507 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.