sport

کشتی جایزه بزرگ مجارستان؛

تا پایان مرحله مقدماتی روز نخست رقابت‌های جایزه بزرگ مجارستان نتایج کشتی گیران ایرانی مشخص شد.

به گزارش جی پلاس، در وزن 55 کیلوگرم مسابقات کشتی جایزه بزرگ مجارستان، رضا خدری در دور نخست با نتیجه عبدالکریم فرگات از الجزایر را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 12 بر 8 از سد جوزف آندرسی از مجارستان را مغلوب کرد. خدری در دور سوم مقابل بهرام‌اف از ازبکستان در حالی که از حریف پیش بود با نتیجه 4 بر 6 نتیجه را واگذار کرد. وی در دور چهارم و مسابقه پایانی با حریف دیگری از ازبکستان مسابقه می‌دهد و در صورت پیروزی صاحب مدال نقره می‌شود. در این وزن بهرام‌اف ازبکستانی صاحب مدال طلا شد.

در وزن 63 کیلوگرم، میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 2 از سد محمد نوربخش گذشت. وی در دور سوم و مرحله نیمه نهایی مقابل شینبو اوتا از ژاپن دارنده مدال نقره المپیک در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر 5 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. به این ترتیب نوربخش از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم محمد رضا آقانیا در دور نخست آرام واردانیان از ازبکستان دارنده مدال برنز آسیا را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل شماکی بولکوادزه از گرجستان دارنده مدال برنز المپیک با نتیجه 7 بر صفر شکست خورد. با توجه به حضور کشتی گیر گرجستانی در دیدار فینال آقانیا در گروه شانس مجدد مقابل وید مایر از آلمان باخت و از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 82 کیلوگرم جمال اسماعیلی در دور اول 8 بر یک پیتر نواک از چک را مغلوب کرد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 4 بر صفر تیموج تربولین از مولداوی را شکست داد. اسماعیلی در دور سوم کیسیدیس بیوربرگ از سوئد قهرمان زیر 23 سال اروپا را با نتیجه 9 بر 5 مغلوب کرد، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل رای بیک بیسلطانوف از دانمارک دارنده نقره زیر 23 سال جهان با نتیجه صفر بر 6 باخت و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 97 کیلوگرم حسن آریایی‌نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم سئونگ جان کیم از کره جنوبی دارنده مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا را با نتیجه 6 بر 4 شکست داد. وی در دور سوم با نتیجه 5 بر صفر میلوکا کریسوف از اوکراین را مغلوب کرد. آریایی‌نژاد در مرحله نیمه نهایی مقابل ترسی هانکوک از آمریکا با نتیجه 3 بر 2 باخت و به دیدار رده بندی رفت.

 

کدخبر: 1125490
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ