اخبار مرتبط

سید مهدی هدایت روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس وعده هفته گذشته مبنی بر آماده شدن تمام قراردادهای این پروژه، مالکان برای دریافت قرارداد خود می‌توانند به واحد واگذاری عرصه شرکت عمران مراجعه کنند.
وی در ادامه افزود: تمامی متقاضیانی که به تعهدات مالی خود عمل کردند، مشمول این واگذاری هستند.

*سامانه هوشمند خدمات الکترونیک شهر جدید پردیس به روز رسانی شد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به بروز رسانی سامانه خدمات الکترونیک این شرکت گفت: به منظور ارائه اطلاعات و خدمات صحیح به شهروندان، تسریع در فرآیندهای اداری نظیر مراجعات حضوری، رصد پیشرفت فیزیکی واحدها، ارائه گزارشات منظم از پیشرفت واحدها و صدور قرار داد 5 برگی، سامانه خدمات الکترونیک شهر جدید پردیس با هدف مدیریت وساماندهی مراجعات متقاضیان مسکن مهر و شهروندهان فازهای نوساز شهر جدید پردیس این سامانه به روز رسانی شده است.
هدایت با اشاره به بروز رسانی این سیستم اظهار داشت: هر هفته امکانات جدیدی به این سامانه به منظور مستند سازی فعالیت ها و مراجعات افزوده می‌شود.
وی با اشاره به سایر امکانات میز خدمت الکترونیکی شرکت عمران شهر جدید پردیس عنوان کرد: مشاهده آخرین وضعیت هر پروژه، دریافت نوبت مراجعه به کارگزاری، پرسش و پاسخ با مسئولین فنی پروژه‌ها، مشاهده آنلاین تعداد نفرات فعال در پروژه ها، مشاهده تعداد واحدهای تحویل شده، افتتاح شده و به صورت روزشمار را می توان از دیگر امکانات این سامانه نام برد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: انتخاب واحد هوشمند بر اساس رتبه بندی متقاضیان در صف، امور مربوط به واگذاری عرصه، اجاره بهای 99 ساله، امور مربوط به انصراف و استرداد، امور مربوط به متقاضیان فوت شده، امور مربوط به نقل و انتقالات و معاملات ثانویه در این سامانه پیش بینی شده است.
هدایت در ادامه افزود: امور مربوط به درخواست پرداخت اضافه وجه واریزی، تایید شرایط و ویرایش اطلاعات و فرم ج، اعلام صدور قرارداد المثنی، امور مربوط به اصلاح قرارداد، امور مربوط به تحویل واحد، استعلامات و تحویل قرارداد و … ده ها امکان دیگر که تا حد امکان پیگیری آخرین وضعیت واحد و پروژه را بدون مراجعه به کارگزاری و یا مراجعه و دریافت اطلاعات به صحیح ترین شیوه و در کمترین زمان انجام می‌شود.
وی با اشاره به اهمیت رعایت اصل تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: قبل از حضور متقاضیان، تمام امور اداری تا حد امکان بررسی و انجام و متناسب با حجم کار کارگزاری و افراد در صف انتظار، برای متقاضیان وقت تعیین می شود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در ادامه افزود: با توجه به حجم کار کارگزاری در موضوعات مختلف، مدیریت بهینه منابع انسانی در کارگزاری و سایر بخش‌های شرکت عمران پردیس با این روش محقق خواهد شد.
گفتنی است، متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس با وارد کردن کد ملی و سریال شناسنامه می توانند وارد سامانه بشوند.
شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441 / 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.