اخبار مرتبط

ˈسید علی کارآموز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امکانات تحصیلی طبق مقررات برای اتباع خارجی در این شهرستان فراهم شده و مشکلی برای تحصیل آنها وجود ندارد.
وی به فعالیت های عمرانی این اداره اشاره کرد و ادامه داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مهرماه 1397 ، سه مدرسه خیری و یک مدرسه دولتی با 30 کلاس درس در شهر و روستاهای بخش مرکزی به بهره برداری می رسد.
این مسئول خاطر نشان کرد: برای ساخت این مدارس افزون بر 100 میلیارد ریال بودجه هزینه شده که از این میزان 80 درصد خیری و 30درصد از محل بودجه های دولتی است.
کارآموز به فعالیت چهار هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش دخترانه و پسرانه در این شهرستان خبر داد که 450 هنرجو در رشته های مختلف تحصیل می کنند.
به گفته وی در سال تحصیلی جاری 6 هزار نفر از دانش آموزان مهریزی در مسابقات فرهنگی و هنری در قالب 50 رشته شرکت کردند که از این تعداد 10نفر در رشته های قرآن ، انشای نماز و هنری در کشور صاحب مقام های برتر شدند.
این مسئول از همکاری 43 مربی و مشاور زن و مرد در مدارس این شهرستان خبر داد که زیر نظر معاون پرورشی ، وظایف خود را طبق مقررات انجام می دهند.
کارآموز گفت: تمام تمهیدات لازم برای شروع سال تحصیلی جدید به خصوص سازماندهی معلمان، انجام شده و مشکلی وجود ندارد.
مهریز 10 هزار دانش آموز ، 100 مدرسه و افزون بر 800 معلم شاغل دارد.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد واقع شده است.
7536/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.