اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ 'محمدرضا میرحیدری' روز شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز یزد افزود: باتوجه به رشد فزاینده فضای مجازی و تلاش دشمن از این طریق برای ضربه وارد کردن به نظام جمهوری اسلامی، باید با استفاده بهینه از ظرفیت رسانه ها، اطلاعات مردم به حد کافی برسد.
وی خاطرنشان کرد: در صورت تحقق این مهم و کاهش آسیبها و جرایم مختلف، امنیت ثبات پیدا می کند و دشمن به هدف خود مبنی بر مایوس کردن مردم از نظام و حاکمیت نخواهد رسید.
وی ادامه داد: در برهه کنونی باتوجه به کثرت ماموریت ها و تغییر تاکتیک های دشمنان و مجرمان، هنوز از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی آنچنان که باید و شاید استفاده نشده و نیازمند تلاش بیشتر در این زمینه هستیم.
فرمانده انتظامی استان یزد، یکی از اولویت های پلیس در استان را انتقال نقش دستگاه ها در تولید، حفظ و استمرار امنیت از طریق مدیریت ارشد و شورای تامین استان عنوان کرد.
سردار میرحیدری افزود: برگزاری نشست های پرسش و پاسخ هفتگی با مردم در مساجد استان در دستور کار فرماندهی انتظامی استان یزد است و فعالیتهای خود را بر اساس داده های مردمی برنامه ریزی و عملیاتی خواهیم کرد.
وی اظهار امیدواری کرد که پلیس با کمک رسانه ها وظیفه روشن سازی افکار عمومی نسبت به آسیب ها و شبهه های موجود را به بهترین نحو انجام دهد.
سردار سرتیپ میرحیدری که پیشتر به عنوان فرمانده انتظامی استان گیلان فعالیت می کرد، روز سه شنبه 16 مرداد به عنوان فرمانده انتظامی استان یزد معرفی و از خدمات چهارساله سردار سرتیپ ایرج کاکاوند در این استان تقدیر شد.
7532/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.