اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، مسعود شریعتی روز جمعه در همایش مسوولان روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان ، هیات ها و سازمان های مردم نهاد یزد بدون اشاره به میزان اعتبارات افزود: هیات های ورزشی بازوی قوی و نقش اساسی در سازماندهی ورزشکاران دارد و تقویت آنها موجب ارتقای فعالیت های فرهنگی و ورزشی است.
وی با اشاره به اینکه به رغم محدویت های مالی ، دولت عنایت خوبی به هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد دارد بر پیگیری جذب اعتبارات غیر دولتی برای ارتقا و گسترش برنامه ها و جذب مخاطبان بیشتر به خصوص همگانی کردن تمام رشته ها تاکید کرد.
این مسوول به اهمیت و کارکرد روابط عمومی در هیات های ورزشی ، سازمان های مردم نهاد و ادارات ورزش و جوانان اشاره و بیان کرد: روابط عمومی ها باید با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و علم روز نسبت به انعکاس اخبار و فرهنگ سازی ورزش اقدام کنند.
شریعتی با بیان اینکه به برکت نظام اسلامی و سیاست های دولت در حوزه ورزش کارهای بسیار خوبی در استان در سال های گذشته با همت و همراهی تمام مسوولان ، دستگاه ها و جامعه هدف انجام گرفته بر اطلاع رسانی به موقع ، سریع و جامع تاکید کرد.
این مسول به برخی افتخارات ورزش استان در سال گذشته اشاره و گفت: هم اکنون افزون بر 60 تیم استان در زشته های مختلف در لیگ های کشوری حضور دارند و در این مدت 155 نفر به تیم های ملی دعوت شدند.
شریعتی گفت: کسب 69 مدال جهانی و بین المللی توسط ورزشکاران استان و همچنین کسب رتبه های برتر مسابقات و هیات ورزشی در کشور از دیگر افتخارات ورزش یزد است که بدست آمده است .
وی به فعالیت 435 باشگاه فرهنگی ورزشی در استان خبر داد که از این تعداد 10 باشگاه نسبت به دیگران فعالیت های بسیار گسترده ای در بخش های مختلف را انجام می دهند.
در این همایش همچنین مسوول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: روابط عمومی هیات های ورزشی در سال 1396 فعالیت های بسیار خوبی را برای فرهنگ سازی ورزش ، انعکاس عملکرد در رسانه ها و حضور در دوره های آموزشی انجام دادند.
محمود حاجی حسینی افزود: برگزاری دوره های آموزشی ، جلسات هم اندیشی ، توجه به مسائل فرهنگی ، همکاری در تجهیز روابط عمومی ها ، ارتباط با رسانه های گروهی و تقویت آن امسال پیگیری می شود.
در این نشست همچنین تعدادی از مسوولان روابط عمومی هیات ها ، ادارات ورزش و جوانان و سازمان های مردم نهاد به طرح دیدگاه های خود برای گسترش برنامه ها ، همگانی کردن رشته های ورزشی ، توجه به برگزاری دوره های آموزشی و تجهیز روابط عمومی ها به امکانات تاکید کردند.
استان یزد با یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت ، 47 هیات ورزشی و 47 سازمان مردم نهاد دارد .
65 هزار ورزشکار در یزد در 47 هیات ورزشی زیر پوشش بیمه هستند.
7536/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.