اخبار مرتبط

حمیدرضا چاکرالحسینی روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا با بیان اینکه پارسال 30 قطعه زمین در روستاها و شهر مهردشت برای ساخت مسکن واگذار شد افزود: برای تکمیل واحدهای مسکونی نیمه تمام و مقاوم سازی بناها، 1.5میلیارد ریال به صورت بلاعوض به 30 نفر پرداخت شد.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته 100 واحد مسکونی روستایی و شهری ابرکوه مقاوم سازی شد، اظهار کرد: در این مدت 30 قطعه زمین هرکدام به مساحت 200مترمربع در شهر مهردشت و روستاها برای ساخت مسکن به متقاضیان واگذار شد.
وی گفت: سال گذشته، 20 هکتار زمین برای توسعه و ساخت مسکن در روستاها تملک شد و بیش از 200 قطعه زمین برای ساخت منزل در روستاهای مریم آباد و ده عرب بخش مرکزی ابرکوه تفکیک شد.
این مسئول ، توزیع 250 تن قیر رایگان برای آسفالت معابر مسکن مهر شهر ابرکوه ، اخذ 400 فقره سند واحدهای مسکونی روستایی ، پاسخ به 270 فقره استعلام صدور پروانه روستایی ، تغییر کاربری 30 فقره زمین های روستایی ، تهیه و بازنگری طرحهای هادی روستایی در جعفرآباد رضایی و نعمت آباد و... را از دیگر اقدامات این نهاد در سال گذشته بیان کرد.
به گفته مدیر بنیاد مسکن ابرکوه ، 50 واحد مسکونی هرکدام در زمینی به مساخت 300متر مربع و با زیربنای 140متر مربع در روستای فراغه و شهر مهردشت آماده فروش است .
مرکز شهرستان 53 هزار نفری ابرکوه در140کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
7540/ 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.