اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا 'محمدعلی طالبی' روز چهارشنبه در نشست ستاد مناسبت های خردادماه و گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: امسال باید تببین مناسبت های امسال و اهداف انقلاب اسلامی به دور از نگاههای تک وجهی والگوهای تکراری باشد.
وی افزود: علاوه بر اینکه نیازمند نگاه همه جانبه و خلاق به مناسبتها هستیم باید تجمیع فعالیت های مشترک و گسترده در این ماه را داشته باشیم.
معاون استاندار یزد یکی از دغدغه های استان را نگاه ویژه به نسل چهارم انقلاب عنوان و اضافه کرد: در تبیین اهداف انقلاب اسلامی و حوادث خردادماه ، مخاطب شناسی در این نسل ضروری است.
طالبی با اشاره به مشکلات کشور در مباحث اخیر و جریان برجام تصریح کرد: از برنامه ها و مناسبت های خردادماه باید در مسیر انسجام ملی که تنها راه حل مشکلات کشور است گام برداریم و در این راه همکاری های بین بخشی را با تدوین برنامه های مشخص تقویت کنیم.
وی خواستار معرفی نماینده تام الاختیار از سوی دستگاهها برای گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شد و گفت: این امر موجب می شود تا برنامه بهتری برای انجام فعالیت ها صورت گیرد.
وی به اهمیت راهپیمایی امسال نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به اتفاقات اخیر و شهادت تعدادی از مردم مظلوم غزه باید بهترین شرایط برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس فراهم شود.
معاون استاندار یزد در عین حال روز سوم خرداد را گرامی داشت و بر لزوم ارائه برنامه های مشترک از سوی اداره کل امور اجتماعی برای اجرا در این ایام توسط دستگاهها تأکید کرد.
در این جلسه اعضا نیز از اجرای 300 برنامه از سوی دستگاهها و برگزاری کاروان خودرو با آهنگ های آزادسازی خرمشهر در سه روز مراسم گرامیداشت سوم خرداد و برنامه های متنوع در چهلمین سالگرد گرامیداشت انقلاب اسلامی و نیز برنامه برای هر چه باشکوه تر برگزاری راهپیمایی روز قدس خبر دادند.
1968/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.