اخبار مرتبط

به گزارش عصر روز سه شنبه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد ، محمد علی طالبی در مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی « تئاتر خیابانی چتر زندگی » با اشاره به گستردگی آسیب‌های اجتماعی و مشکلات ناشی از آن در خانواده ها افزود: هنرمندان به دلیل برخورداری از ظرفیت های بسیار بالا می توانند در مدیریت هدفمند و کمک در جهت ارایه خدمات و کم کردن این آسیب ها به دستگاه های اجرایی کمک کنند.
وی با اشاره به تاثیرگذاری تئاتر در تحولات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جوامع مختلف در دوره های مختلف تاریخ، گفت: تئاتر، زنده ترین و اجتماعی ترین هنر جامعه است.
این مسئول در ادامه با برشمردن ویژگی های تئاتر خیابانی تصریح کرد: تئاتر خیابانی بع دلیل حضور در میان مردم درجه بالاتری در تاثیرگذاری دارد.
طالبی با تاکید بر تاثیر گذار بودن نتایج جشنواره های هنری برای کاهش آسیب های اجتماعی اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه نهادها و هنرمندان شاهد برگزاری جشنواره های کشوری تئاتر خیابانی با موضوعات اجتماعی و خانواده در استان باشیم.
نخستین جشنواره استانی نمایش خیابانی چتر زندگی از 16شهریورماه 1396 با حضور هشت گروه نمایشی در بخش مسابقه و چهار اثر در بخش جنبی برگزار شد و عصر یکشنبه 19 شهریور ماه 1396 با معرفی و تجلیل از برترین‌های بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
7536*2047* دریافت کننده*کاظم سبحان زاده*انتشار -عباسقلی اشکورجیری
7536*2047*خبرنگار- کاظم سبحان زاده* انتشار - عباسقلی اشکورجیری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.