اخبار مرتبط

« حمیدرضا صالحیه» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این جشنواره در چهار بخش پوستر، اینفوگرافی و گرافیتی(دیوار نگاری)، طراحی جلد و کارت دعوت(عروسی) و کاریکاتور برگزار می شود، افزود: بیشترین آثار ارسالی از استان تهران با 82 مورد مربوط به بخش های مختلف است .
وی بیان کرد: مشهد با 41 اثر، اصفهان 40 اثر ،یزد و کرمانشاه نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.
وی اظهار کرد: استقبال هنرمندان با توجه به محدودیت زمانی ارسال آثار خوب بود، به گونه ای که تقریبا از تمام استان ها از جمله آذربایجان شرقی، ایلام، اصفهان، بوشهر، تهران، آذربایجان غربی ، خوزستان، زنجان، کردستان، فارس، مازندران، کردستان و قم آثار قابل توجهی برای شرکت در جشنواره دریافت شد.
وی تاکید کرد: از مجموع آثار ارسالی 212 مورد مربوط به بخش کاریکاتور و 199 اثر از هنرمندان گرافیست کشور به دبیرخانه همایش ملی آب و تراب ارسال شد و طراحی جلد و کارت دعوت عروسی و دیوارنگاری و گرافیتی نیز در رده های بعدی قرار دارند.
همایش ملی گرافیک و کاریکاتور آب و تراب 25 شهریور ماه همزمان با روز خانواده و تکریم سالمندان در یزد برگزار می شود.
همایش مذکور در موضوعات « جامعه خانواده محور و کارکردهای اصلی آن بر پایه الگوی اسلامی خانواده» ، « برجسته کردن کارکردهای ارتباط خانواده و مسجد» ، « ترویج و تسهیل ازدواج موفق و آسان» ، « فرهنگ‌سازی و تقویت تعاملات اخلاقی در خانواده» ، « جنگ نرم دشمنان، فروپاشی و انحراف روابط خانوادگی» و « خانواده و اوقات فراغت» برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این همایش، فرهنگ‌سازی و استفاده از ظرفیت هنرمندان کشور و تولید آثار و محصولات فرهنگی در ارتباط با ازدواج و خانواده و نشر آن در بین جوانان و خانواده‌ها عنوان شد.
2088*2047* خبرنگار: کبری دانشی ** انتشار: عباسقلی اشکورجیری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.