اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته ابرکوه اظهارکرد: در دوران مذارکات تیم دیپلماسی کشورمان به مدیریت دکتر ظریف بود که انصافاً تلاشی مجدانه و نفس گیر انجام دادند.
وی با اشاره به برگزاری دوسالانه شدن برنامه جامع مشترک ایران و گروه 1+5 اظهارکرد :حداقل نتیجه بین المللی برجام این است که پرده از چهره تزویرگر امریکا برداشت .
حسینی افزود: اما شیطنت گروه مقابل در تدوین برجام بسیار پیچیده و ظریف بودکه ظریف ما هم به خاطر نفس پاکش ابتدا متوجه این شیطنت شد.
خطیب جمعه ابرکوه بابیان اینکه نه ظریف بلکه بسیاری از مردم و مسئولین فکر می کردند آمریکا کم کم سرعقل آمده و حق هسته ای ملت ایران را به رسمیت شناخته است و از همان ابتدا امریکائی ها حماقت خود را با وضع تحریم های جدید نشان دادند تاکید کرد: هشدار انقلابی دکتر ظریف به عقب نشینی و خروج ایران از پیمان برجام در صورتیکه امریکائی ها نقض برجام کنند، زنگ خطری برای امریکا بود چرا که آنها بیشتر از ما به برجام نیازمندند .
حسینی با تبریک سالروز میلاد مسعود و مبارک حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) و ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و دهه کرامت افزود: افتخار ما ایرانیان میزبانی وجود مطهّر و مضجع شریف این بانوی گرامی و برادر مکرمش حضرت رضا (ع) است .
مرکز شهرستان ابرکوه در 140 کیلومتری مرکز استان یزد قرار دارد.
7540/ 6197 خبرنگار: کارگر ابرقوئی ** انتشار: فلاح

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.