اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدمحمد رستگار روز سه شنبه در نشست توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی مهریز با تبیین دستورالعمل تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی، تعداد داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی در مهریز را 65 تن اعلام کرد و افزود: تعداد زیاد نامزدها و فضای محدود شهری بر مسئولیت همه در رعایت مقررات می افزاید.
وی گفت: همه نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی از حق و حقوق یکسان از دیدگاه برگزارکنندگان اتتخابات برخوردارند بنابراین باید همه بر اساس عدالت از فضاهایی که در شهر برای تبلیغات پیش بینی شده استفاده کنند.
فرماندار مهریز اظهار کرد: نامزدهای شوراهای اسلامی شهر باید در اولین فرصت و قبل از شروع فعالیت های تبلیغاتی نسبت به توجیه عوامل و دست اندرکاران ستادها اقدام کنند.
رستگاری همچنین از هیات های اجرایی و نظارتی انتخابات شورای اسلامی شهر مهریز بخاطر فعالیت های انجام شده از ابتدا تاکنون قدردانی کرد.
در ادامه این جلسه که با حضور اعضای شورای تامین مهریز برگزار شد به سوالات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر پاسخ داده شد.
مرکز شهرستان مهریز در 30 کیلومتری یزد قرار دارد.
7536/ 6014/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده
****
فرماندار اشکذر: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است
فرماندار اشکذر گفت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی مظهر مردم سالاری دینی بوده و همواره مورد تاکید بزرگان نظام به ویژه مقام معظم رهبری است.
به گزارش ایرنا، محمدعلی شاه حسینی عصر سه شنبه در نشست آموزشی اعضای شعب اخذ رای شهرستان اشکذر افزود: برهمه ما کارگزاران دولت لازم است که زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را فراهم کنیم.
وی خطاب به مجریان و دست اندرکاران انتخابات گفت: نظام و دولت به شما اطمینان کرده، تا خدشه ای در روند برگزاری انتخابات ایجاد نشود.
شاه حسینی تصریح کرد: مهمترین موضوعی که دست اندرکاران در امر انتخابات باید مد نظر قرار دهند احساس مسئولیت و نظم و دقت نظر است که باید مد نظر قرار دهید تا مشکلی در روند برگزاری انتخابات ایجاد نشود.
تعداد شعب اخذ رای در شهرستان اشکذر 44 شعبه و تعداد واجدان شرایط رای در این شهرستان نزدیک به 20 هزار نفر است .
مرکز شهرستان اشکذر در 20 کیلومتری استان یزد قرار دارد.
انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
7546/ 6014/ خبرنگار: سعیده السادات خاتمی ** انتشار : کاظم شاملو
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.