اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا صالحی افزود: با توجه به شکایت چندین نفر از شهروندان مبنی بر سرقت موتورسیکلت بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
صالحی ادامه داد:ماموران پلیس آگاهی با به دست آوردن اطلاعات بیشتر و چهره نگاری سارق، وی را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه متهم برای بازجویی به اداره پلیس منتقل شد خاطرنشان کرد: شهروندان از اعتماد به افراد ناآشنا و غریبه خودداری کرده و خودرو و موتورسیکلت خود را حتی برای لحظه ای کوتاه در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند.
***
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم از توقیف یک دستگاه تریلی کشنده هوو و کشف 25 راس گاو قاچاق به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ حسین منصوری گفت:پلیس شهرستان خاتم یک دستگاه تریلی را که با محموله دام از شهرهای جنوبی عازم رباط کریم بود متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بررسی های انجام شده مشخص شد این تریلی در حال حمل این تعداد گاو فاقد مجوز دامپزشکی است که به همین منظور خودرو توقیف و دو متهم نیز دستگیر شدند.
منصوری افزود: احشام قاچاق تحویل دامپزشکی استان یزد شد.
***
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک دستگاه مینی لودر قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران پلیس این استان خبر داد.
سرهنگ حسین رضایی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان یزد روز گذشته یک دستگاه کامیون الوند را که از جنوب شرق کشور عازم تهران بود متوقف کردند.
وی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این کامیون، یک دستگاه مینی لودر قاچاق فاقد اسناد و مدارک گمرکی کشف و یک متهم را نیز در این زمینه دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان یزد گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به سازمان تعزیرات استان یزد معرفی شد.
***
فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری سارق موتورسیکلت هنگام ارتکاب سرقت خبر داد .
سرهنگ منوچهر نصیری گفت: ماموران کلانتری 14 هنگام گشت زنی در بلوار دشتی به فردی که در حال روشن
کردن موتورسیکلت بود مشکوک شده و بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
وی اظهار داشت: ماموران پس از بررسی متوجه شدند که فرد مضنون در حال سرقت می باشد که ماموران سریعا متهم را دستگیر کردند.
نصیری گفت: متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع شد.
وی در پایان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه ناهنجاری،مراتب را از طریق تلفن 110اطلاع تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
***
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و مقابله با خرده فروشان موادمخدر و دستگیری سه متهم و کشف چهار کیلو تریاک در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ سیدمحمدطاهرموسوی گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان میبد طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را در سطح شهرستان اجرا کردند.
وی افزود: برخورد جدی و قانونی با خرده فروشان موادمخدر و افرادی که بخواهند امنیت و آرامش خانواده ها را به خصوص جوانان و نوجوانان را از این طریق برهم بزنند، همچنان از اولویت های انتظامی شهرستان است.
فرمانده انتظامی شهرستان میبدخاطرنشان کرد: برای این که در این طرح ها از موفقیت بیشتری برخوردار باشیم، بایستی شهروندان هر گونه اخبار و اطلاعاتی را در خصوص خرید، فروش، تهیه، توزیع، حمل و نگهداری موادمخدر را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در اختیار ماموران قرار دهند.
***
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس این استان در بازرسی از یک انبار بیش از دو میلیون و 900 هزار قلم انواع لوازم بهداشتی قاچاق به ارزش 35 میلیارد ریال را کشف کردند.
سردار ایرج کاکاوند افزود: در راستای مبارزه با قاچاق کالاهای گمرکی و همچنین ناامن ساختن بستر ارتکاب
جرم برای قاچاقچیان کالا؛ ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند فردی اقدام به دپو در یک انبار کرده است.
وی با بیان اینکه ماموران یک متهم را در این خصوص دستگیر کردند خاطرنشان کرد: متهم، این کالاهای خارجی را به صورت قاچاق و بدون مجوز گمرکی به این استان وارد و در یک انبار نگهداری می کرد که قبل از توزیع در بازار شناسایی و دستگیر شد.
محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال - جنوب کشور باعث شده تا راه های این استان مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.
7536/ 6197 خبرنگار: سبحانزاده** انتشار: فلاح
irnayazdd@
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.