اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، این مسابقات با حضور 150 ورزشکار از استان های هرمزگان، بوشهر، کرمان، سیستان و بلوچستان و یزد به میزبانی هیات دوومیدانی استان یزد در ورزشگاه شهید نصیری برگزار شد.
در پایان این رقابت ها تیم کرمان با امتیاز 68 و کسب مدال های برتربه مقام قهرمانی رسید، تیم دوومیدانی نونهالان دختر استان یزد با امتیاز 68 مقام دوم را تصاحب کرد و تیم سیستان وبلوچستان با کسب 33 امتیاز به مقام سوم دست یافت.
همچنین در نتایج انفرادی در دوی 100متر با مانع زهرا حفظی از یزد نفر اول شد، فاطمه محیطی زاده از یزد در مکان دوم قرار گرفت و فاطمه هابیلی از کرمان سوم شد.
در دوی 100متر سرعت ساناز امیری پور از یزد مقام اول را کسب کرد، رقیه دهقان از کرمان دوم شد و فاطمه زواری از کرمان در جایگاه سوم قرار گرفت .
در دوی 400متر، فاطمه افراء از کرمان مقام اول را کسب کرد ، فاطمه زواری از کرمان دوم شد و خدیجه رحمان پور از سیستان وبلوچستان در مکان سوم قرار گرفت .
در دوی 1500متر آناهیتا عامری از کرمان در مکان اول قرار گرفت، مریم گرگینی از کرمان دوم شد و سارا ریشی از سیستان وبلوچستان مقام سوم را بدست آورد.
در پرش طول نیز مقام قهرمانی به ساناز امیری پور از یزد رسید، سمیرا کردعلی از یزد دوم شد و سارا ریشی از سیستان وبلوچستان در مکان سوم قرار گرفت.
همچنین در پرش ارتفاع سارا ماهینی از بوشهر مقام اول را کسب کرد و فاطمه محیطی زاده و فاطمه ادبی از یزد بصورت مشترک دوم شدند.
در پرتاب وزنه، مریم پوشاسب از کرمان مقام اول را کسب کرد، جویریه ملازهی از سیستان وبلوچستان دوم شد و الهه محمودی از یزد در مکان سوم قرار گرفت.
در پرتاب نیزه الهه مشایخی از کرمان اول شد، مهرنگار براهوش و جویریه ملازهی هردو از سیستان وبلوچستان در مکان های دو و سوم قرار گرفت.
در پرتاب دیسک به ترتیب مریم پوشاسب از کرمان، الهه محمودی از یزد و مهرنگار براهوش از سیستان وبلوچستان اول تا سوم شدند.
در سال گذشته چند دوره از مسابقات دو و میدانی کشور در یزد برگزار شده است.
استان یزد 47 هیات ورزشی و 60 هرار ورزشکار سازماندهی شده دارد.
7536/ 6014/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.