اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که با حضور جمعی از مسئولان و هواداران اردکانی در زمین سلمان محله محمود آباد یزد برگزار شد تیم میزبان در یک بازی نزدیک حریف شمالی خود را با شکست بدرقه کرد.
مسئول کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال یزد گفت: تا اطلاع ثانوی بر اساس تصمیم فدراسیون فوتبال، مسابقات تیم فوتبال ساحلی ایفا اردکان در لیگ برتر باشگاه های کشور به جای ورزشگاه آزادی این شهر در زمین سلمان محمودآباد یزد برگزار می شود.
علیرضا میرجلیلی در حاشیه این مسابقه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آماده نبودن زمین ساحلی اردکان به خصوص نداشتن رختکن مناسب علت اصلی تغییر مکان برگزاری مسابقات تیم ایفا در خانه است.
وی ادامه داد: با رفع برخی ایرادهای موجود در ورزشگاه آزادی اردکان با پیگیری باشگاه و هیات فوتبال استان امیدواریم در اولین فرصت رقابت های این تیم همانند فصل گذشته در اردکان برگزار شود.
این مسابقه را علی شریفات از خوزستان و ابوالفضل داوطلب، عیسی بوعذار و محمد علی نژاد از خراسان جنوبی قضاوت کردند و ناظر مسابقه حمید پناهی از اصفهان بود.
هم اکنون تیم های مقاومت گلساپوش یزد و ایفاسرام اردکان به عنوان 2 نماینده استان یزد در لیگ برتر ساحلی باشگاه های کشور حضور دارند .
استان یزد با یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت بر اساس آمار سال 1396 ، 30 تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ کشور و 100 تیم در لیگ استان دارد.
استان یزد 48 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.
7536/ 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.