اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا علیرضا جدیدی اردکانی روز یکشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردکان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به‌ ویژه میلاد باسعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان افزود: به جوانان اعتماد داشته باشیم و کارهای مهم را به جوانان واگذار کنیم زیرا جوانان دارای انگیزه بیشتر، روحیه پیگیری، خوش‌فکر و آماده ورود به مسائل مختلف هستند.
وی افزود: در جلسات ستاد امور جوانان باید از ظرفیت و ایده‌های جوانان شهر استفاده کرد و افراد خوش‌ فکر و فعال همچنین و گروه‌های مردم‌نهاد باید در این جلسات حضورداشته باشند؛ صرف تصمیم‌گیری جمعی محدود برای مجموعه جوان شهرستان معنایی ندارد.
وی اظهار داشت: متأسفانه در کشور برای تصمیماتی که گرفته می‌شود وحدت رویه‌ ای وجود ندارد و در عمل، این تصمیمات اجرایی نمی‌شود که لازم است در این زمینه بازنگری صورت گیرد.
جدیدی اردکانی در ادامه با اشاره به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری بر رونق تولید، گفت: با تحریم‌هایی که بر کشور ما اعمال می‌شود دیگر نمی‌توان روی صادرات نفت و برخی از کالاها حساب کرد و کشور ما باید به سمت مباحث دیگری مانند رونق صنعت گردشگری برود.
وی افزود: در ایام عید نوروز امسال شاهد حضور چشمگیر مسافران نوروزی و گردشگران در شهرستان اردکان بودیم که لازم است برنامه‌ ریزی مناسبی در جهت کسب درآمد بیشتر از این ظرفیت داشته باشیم.
سرپرست فرمانداری اردکان همچنین با اشاره به اهمیت فضای مجازی بر لزوم استفاده صحیح و درست از این ظرفیت تأکید کرد و ضمن تشکر از فعالان فضای مجازی به دلیل رعایت اخلاق رسانه ‌ای افزود: از آن‌ها خواسته ‌ام مطالبی را که نمی‌دانید به دلیل تبعات و آثار آن در بین مردم و مسئولان منتشر نکنید،‌ فعالان فضای مجازی نیز در این زمینه همکاری خوبی داشتند.
وی اظهار داشت: باید روش صحیح استفاده از این فضای مجازی را فرابگیریم و در جهت کاهش تبعات و آثار منفی آن تلاش کنیم؛ خطاها و اشتباهات مسئولین را گوشزد کنیم ولی از انتشار حرف‌های اثبات نشده و تهمت‌ها در فضای مجازی خودداری کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان نیز در این نشست گفت: خانواده، یک ‌نهاد مقدس و اجتماعی است و باید تلاش کنیم که پایداری این نهاد را حفظ کنیم، کنترل خشم، در پایداری خانواده‌ها و افراد نقش مهم و اثرگذاری دارد.
رقیه کرمانیان اظهار داشت: در سال جاری، به ‌منظور برنامه‌ ریزی بهتر و علمی‌تر امور جوانان شورای تخصصی جوانان تشکیل خواهد شد تا بتوانیم از مشاوره جوانانی که شاخصه‌های خاصی دارند استفاده کنیم.
در این نشست، هر یک از اعضا به بیان نظرات و برنامه‌های پیشنهادی برای اجرا در هفته جوان پرداختند.
مرکز شهرستان 98 هزارنفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.