اخبار مرتبط

به گزارش عصر روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام سیدمحمدکاظم مدرسی در جمع کارکنان سپاه الغدیر و پلیس افزود: در سال 2007 استکبار جهانی سپاه قدس را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کرد که نتیجه آن عزم قوی، اقتدار، حرکت مفیدتر و محبوبیت بیشتر سپاه قدس در دیگر کشورها بود.
وی ادامه داد: امنیت و آرامش امروز کشور به خاطر حضور سپاه و نیروی انتظامی در عرصه های مختلف دفاع است و کارکنان سپاه و نیروی انتظامی کسانی هستند که مردم دنیا رکوع، سجود و عبادتشان را مشاهده می کنند و به خاطر این اوصاف است که استکبار جهانی از آنها وحشت دارد.
امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه ما به دشمنی آمریکا با سپاه افتخار می کنیم افزود: نیروهای مسلح کشور افرادی هستند که نسبت به آرمان ها و میثاق خود با مردم و انقلاب وفادار هستند.
همچنین فرمانده انتظامی استان یزد با تبریک روز پاسدار و با بیان اینکه که سپاه به عنوان خاری در چشم استکبار جهانی است گفت: در این برهه از زمان آمریکای جنایتکار با چنین تصمیم غلطی نسبت به این نهاد مقدس آبروی خود را در مجامع عمومی از بین برده است.
سرتیپ محمدرضا میرحیدری افزود: سپاه که از ابتدای انقلاب در رکاب امام در مقابله با نظام ستم شاهی و جریان نفاق، دفاع مقدس، سازندگی کشور و دفاع از حرم حضور داشته در این دوران نیز به عنوان ذوالفقار ولایت محکم تر و استوارتر از گذشته خار چشم آمریکا خواهد بود.
وی با بیان اینکه سپاه افتخار پاسداری از انقلاب اسلامی را دارد افزود: دشمنان کشور بدانند همانگونه که نور امام حسین (ع) در طول تاریخ در عالم فراگیرتر شده است؛ سپاه هم توان و نفوذش در دل مردم و مظلومان عالم بیشتر خواهد شد.
7536/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.