اخبار مرتبط

ˈمحمد مهدی نیکونژاد روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها با حداکثر 60 درصد پیشرفت فیزیکی شامل سالن ها و مکان های مسقف و روباز ورزشی است.
وی ادامه داد: هم اکنون 13 باشگاه مقاومت فرهنگی ورزشی بسیج با عضویت افزون بر 6 هزار ورزشکار در 2 بخش آقایان و بانوان در رشته ها مختلف در استان فعالیت دارند.
رئیس تربیت بدنی سپاه یزد گفت: هفت درصد سرانه فضاهای ورزشی مسقف و 27 درصد سرانه ورزشی مکان های روباز استان در اختیار بسیح است که علاوه بر اعضا همه اقشار از آنها استفاده می کنند.
نیکونژاد خاطر نشان کرد: سالانه افزون بر 100 هزار نفر از قشرهای مختلف مردم و اعضا در رشته های مختلف زیر پوشش دوره های آموزشی و برنامه های ورزشی بسیج هستند.
وی به فعالیت 17 رشته استعدادیابی با حضور مربیان مجرب و مشارکت یک هزار و 200 نفر از افراد علاقه مند در بین رده های سنی 9 الی 18 سال در رشته های مختلف در استان خبر داد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج یزد به برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی، المپیاد و جشنواره فرهنگی ورزشی، اعزام تیم ها به رقابت های کشوری و میزبانی مسابقات به عنوان اهم برنامه ها یاد کرد.
نیکونژاد خاطر نشان کرد: توسعه ورزش همگانی، گسترش و تقویت پایگاه های استعدادیابی، اعزام تیم های ورزشی و قهرمانان به اردوهای جهادی، راه اندازی اتاق فکر اندیشه ورزان بسیجی و توجه به آمایش سرزمین جزو محور فعالیت هاست.
وی به اهمیت برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری، برنامه منظم و مستمر کوهپیمای و انجام برنامه های فرهنگی در بسیج اشاره کرد.
استان یزد بر اساس آمار سال 1395 یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که 300 هزار نفر آنها عضو بسیج هستند.
48 هیات ورزشی با 65 هزار ورزشکار در استان یزد زیر پوشش بیمه می باشند.
7536/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.