اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی روز سه شنبه در دیدار با جمعی از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد به مناسب سوم شعبان و روز پاسدار، افزود: این اقدام کور آمریکا هیچ خللی در اراده سپاهیان قهرمان در دفاع از ارزش های انقلابی ندارد.
وی ادامه داد: تروریست خواندن سپاه توسط دونالد ترامپ و دولت آمریکا فقط موجب روشن شدن ماهیت ضد انسانی استکبار در مقابل دیدگان عالمیان است.
امام جمعه یزد تصریح کرد: سپاه پاسداران امروز تبلور عزت و اقتدار نظام اسلامی و خاری در چشم دنیای استکباری به سرکردگی آمریکاست .
ناصری یزدی یادآور شد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون آمریکا و حامیان او به خصوص صهیونیست های غاصب علیه نظام انقلابی ما از هیچ توطئه ای فروگذاری نکرده اند .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی با اقتدار به رغم تمام توطئه ها به اهداف الهی و انقلابی خود ادامه می دهد.
ناصری یزدی بیان داشت: آمریکا مانع اصلی خود را در منطقه و جهان اسلام نظام انقلابی می داند بنابراین برای شکست آن هر روز دست به توطئه ای جدید می زند.

**سپاه مانع اهداف آمریکا در منطقه
همچنین مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه الغدیر یزد گفت: سپاه پاسداران تنها مانع اصلی برای تحقق اهداف شوم دولت آمریکا در منطقه است بنابراین برای رسیدن به اهداف خود علیه سپاه فعالیت می کند.
سرتیپ محمدمهدی فرهنگ دوست افزود: حضور مقتدر سپاهیان در بخش های مختلف و دفاع از مظلومان عالم موجب خشم دنیای استکباری است.
وی اظهار داشت: مبارزه دائمی و جدی پاسداران با گروهک تروریستی داعش و تروریسم و عوامل استکبار در کشورهای منطقه و حمایت از محرمان دنیا موجب شکست آمریکاست.
این رزمنده هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: تروریست خواندن سپاه توسط آمریکایی ها هیچ خللی در عزم آنها در راه اهداف الهی ندارد .
فرهنگ دوست گفت: باید همچنان با قدرت و مقاومت بر اساس منویات مقام معظم رهبری برای رسیدن به اهداف نظام اسلامی ایستادگی کرد و تسلیم کفر جهانی نشد.

**پاسداران خار چشم دشمنان
همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد گفت: پاسداران انقلاب اسلامی خاری در چشم استکبار به سرکردگی آمریکا و اسرائیل غاصب هستند.
حجت الاسلام علی گندمی افزود: تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا به خاطر فعالیت های انقلابی و جهادی و مبارزه با تروریسم توسط این نیروی مردمی و مومن است.
وی تصریح کرد: نقشه های آمریکایی در 40 سال گذشته با هوشیاری مردم شجاع و نیروهای دلسوز و مومن به انقلاب اسلامی نقش بر آب شده است.
به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.
در پی اعلام این تصمیم، محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری و رئیس شورای عالی امنیت ملی پیشنهاد کرد که آن شورا نیروهای نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا موسوم به « سنتکام» را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.
شورای عالی امنیت ملی نیز به دنبال اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی، در اقدامی متقابل دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا در غرب آسیا موسوم به سنتکام را از گروه های تروریستی معرفی کرد.
استان یزد بر اساس آمار سال 1395 یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که حدود 300 هزار نفر آنها عضو بسیج هستند.
7536/ 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.