اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام‌ سید محمدکاظم حسینی پور روز سه شنبه در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان به مناسبت میلاد اباعبدالله الحسین (ع)، افزود: آمریکا در پی تشدید تحریم ها و فشارهای بیشتر علیه کشور ایران است.
همچنین فرمانده سپاه اردکان گفت: پاسداران انقلاب اسلامی باید پیرو راه امام حسین (ع) باشند و نظام با استقامت در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی ایستاده است.
سرهنگ علی دهقانی با اشاره به اینکه رفع مشکلات مردم از جمله اولویت‌های سپاه در همکاری با دولت است، اظهار داشت: سپاه و بسیج از مردم و در کنار مردم هستند و تلاش در راستای تحقق منویات رهبری انقلاب از اهداف مهم سپاه است.
همچنین شهردار اردکان با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، افزود: مردم یاری و مردم‌داری از ویژگی‌های اصلی سپاه است ، این یگان مردمی در بحران‌های مختلف کشور یاری‌رسان مردم است.
اباذر غفوری با قدردانی از تلاش‌های سپاه در حوادث جوی اخیر ایران، گفت: سپاه قدرتی است پشت سر مسئولان و مردم، اگر جامعه نهادهایی همانند سپاه نداشته باشد آدمی احساس تنهایی می‌کند و فکر می‌کند که پشت و پناهی ندارد.
امام‌ جمعه موقت، شهردار و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرمانده سپاه اردکان ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار از زحمات این نهاد در پاسداری از نظام و انقلاب تجلیل کردند.
به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه ، 19 فروردین ماه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.
در پی اعلام این تصمیم، محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری و رئیس شورای عالی امنیت ملی پیشنهاد کرد که آن شورا نیروهای نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا موسوم به « سنتکام» را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.
شورای عالی امنیت ملی نیز به دنبال اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی، در اقدامی متقابل دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا در غرب آسیا موسوم به سنتکام را از گروه های تروریستی معرفی کرد.
استان یزد بر اساس آمار سال 1395 یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که حدود 300 هزار نفر آنها عضو بسیج هستند.
مرکز این شهرستان 98 هزار نفری در 60 کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.
7544/ 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.