اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمدرضا تابش روز دوشنبه در این پیام آورده است : در پی وقوع حادثه تلخ تصادف در محور ساغند - بهاباد و جان باختن چهار نفر از کارگران شریف شاغل در شرکت های پیمانکاری معدن چادرملو، ضمن تسلیت و همدردی با خانواده های معزی، بر ریشه یابی و جلوگیری از تکرار چنین حوادثی؛ همچنین ادای حق و حقوق قانونی جان باختگان تاکید کرد.
وی افزود: درگذشت چهار نفر ازکارگران شریف شاغل در شرکت های وابسته به معدن چادرملو در حادثه تلخ تصادف جاده دسترسی به این معدن، در محور ساغند-بهاباد موجب تاسف و تاثر شد.
این مصیبت جانکاه را به خانواده درگذشتگان، مردم بخش خرانق خصوصا روستاهای ساغند و رباط پشت بادام و جامعه نجیب و شریف کارگری استان تسلیت عرض می نمایم.
این نماینده یادآور شد : اینجانب ضمن پیگیری موضوع از بدو وقوع حادثه، از مسئولان امر انتظار دارم تا با ریشه یابی و جلوگیری از تکرار چنین حوادث تلخی، حق و حقوق جان باختگان این حادثه نیز به طور کامل ادا شود.
سرپرست پلیس راه استان یزد هم به ایرنا گفت: انحراف به چپ وانت تویوتا باعث حادثه رانندگی و فوت چهار نفر از همشهریان در ارکان شد.
سرهنگ مسعود قانعی با اشاره به حادثه رانندگی صبح امروز در اردکان گفت: با حضور ماموران در محل، مشخص شد که در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه وانت تویوتا با یکدیگر برخورد داشته که چهار تن از سرنشینان خودروی پراید در دم فوت و 2 نفر از سرنشینان خودروی دیگر نیز مجروج شده اند.
وی با اشاره به علت حادثه افزود: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را انحراف به چپ وانت تویوتا اعلام کرده اند.
سرپرست پلیس راه استان یزد ادامه داد: در پی این حادثه دلخراش در محور روستای ساغند چادرملو چهار نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند که مجروحین در بیمارستان شهید رهنمون یزد بستری هستند.
این حادثه ساعت 7:35 صبح امروز دوشنبه در 18 کیلومتری محور روستای ساغند به معدن چادرملو رخ داده است.
روستای ساغند از توابع بخش خرانق در 180 کیلومتری شهر اردکان واقع شده است.
این شهرستان با 98 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.