اخبار مرتبط

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی این شرکت ، محمدحسن صباغزادگان در نخستین نشست کمیته مدیریت بحران شرکت برق منطقه‌ای یزد اظهار داشت: بارندگی در استان وضعیت مطلوبی داشت و برای ایمنی بیشتر برخی از مسیرهای پرخطر بسته ‌شد تا از احتمال بروز حوادث کاسته شود.
وی با اشاره به دستور مدیرعامل شرکت توانیر برای بسیج گروه های اجرایی به منظور آمادگی در برابر حوادث احتمالی ، هدف از تشکیل این جلسه را بررسی وضعیت موجود و پیش‌بینی حوادث احتمالی برای پیشگیری و کاهش خسارت‌های احتمالی دانست.
در این نشست نامه مدیریت بحران استانداری یزد مطرح شد و مورد بحث قرار گرفت.
در ادامه ایستگاه‌های برق که در محدوده مسیر حرکت رواناب‌ قرار داشتند مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات پیشگیری برای کاهش احتمال خسارت ناشی از سیل تعیین شد.
اعزام گروه های تعمیرات خط به مناطق حادثه‌خیز و دوردست استان، اعزام کارشناسان معاونت طرح و توسعه برای بررسی وضعیت تجهیزات در معرض حادثه، آماده‌به‌کار بودن دیزل ژنراتورها، برج نورها و خودروهای شاسی‌بلند و آمادگی کامل انبار مرکزی برای پشیبانی از عملیات تعمیراتی؛ مجموعه اقداماتی بود که برای پیشگیری از حوادث احتمالی انجام‌ شد.
بارندگی ها از دیروز(دوشنبه) در استان یزد آغاز و سبب جاری شدن سیلاب در تعدادی از رودخانه های فصلی شهرستان های استان شده است.
افزایش بارندگی‌ها در حالی است که یزد در 20 سال اخیر با پدیده خشکسالی شدیدی روبرو بود و به علت کاهش بارندگی ها از جمعیت روستایی آن کاسته شد و سطح زیر کشت نیز کاهش یافت.
درباره وضعیت مسیرها و محورهای استان نیز ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای یزد به خبرنگار ایرنا گفت: با وجود بارش های خوب و سیل های بزرگ و کوچک در نقاط مختلف ، تمام جاده ای استان به جز 2 مسیر روستایی ده بالا در تفت و نصرآباد – ندوشن میبد باز و تردد ادامه دارد.
1968/ 2047
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.