اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این رقابت ها برای نخستین بار با حضور چهار تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت به مدت 2 ماه پیگیری شد و تیم قهرمان جواز حضور در لیگ کشور که زمان و مکان آن توسط فدراسیون بعدا اعلام می شود را دریافت کرد.
در آخرین روز این رقابت ها که با حضور جمعی از مسئولان و هواداران این رشته در سالن شاهدیه یزد برگزار شد تیم گلساپوش یزد با نتیجه یک بر صفر حریف خود اسطوره را شکست داد.
نائب رئیس هیات فوتبال استان یزد در امور بانوان گفت: برگزاری لیگ های فوتسال در رده های مختلف سنی برای توسعه این رشته در بین بانوان در اولویت کارها قرار دارد.
نجمه رنجبر در حاشیه این رقابت ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ظرفیت های خوبی در بین بانوان استان در فوتسال وجود دارد که با همکاری حامیان مالی به دنبال برگزاری منظم لیگ هستیم .
همچنین مسابقات فوتسال لیگ برتر جوانان باشگاه های استان یزد شامگاه جمعه با قهرمانی تیم پردیس بافق به پایان رسید و نود اسپرت و پدیده نوین یزد به ترتیب دوم و سوم شدند.
به گزارش ایرنا، این پیکارها با حضور 10 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت به مدت سه ماه با انجام 90 مسابقه پیگیری شد و تیم قهرمان به عنوان نماینده استان به رقابت های کشوری که زمان و مکان آن بعدا توسط فدراسیون اعلام می شود شرکت می کند.
در این مسابقات تیم های تکاور و آمرلی میبد، یادآوران شاهدیه، اسپاد یزد، مرصاد کویر، نود اسپرت، پردیس بافق، پدیده نوین، کویر ابرکوه و امیران یزد حضور داشتند.
مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان یزد گفت: برگزاری مسابقات فوتسال در تمام رده های سنی برای ارتقای این رشته و شناسایی ظرفیت ها جزو برنامه های محوری است.
محمود انصاری در حاشیه برگزای این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فوتسال یزد به خاطر افراد علاقه مند و همچنین سالن های مناسب می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.
وی اظهار داشت: انجام فعالیت های فرهنگی، برگزاری دوره های آموزشی و لیگ ها بر اساس تقویم اجرایی توسط این کمیته با همکاری باشگاه ها انجام می شود.
هم اکنون افزون بر 50 تیم فوتسال در تمام رده های سنی استان یزد فعالیت دارند.
استان یزد 30 تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ های کشوری و 120 تیم در لیگ استان است .
7536/ 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.