اخبار مرتبط

مدیر کل کمیته امداد استان یزد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه جشن نیکوکاری از امروز به مدت سه روز در سطح استان برگزار می شود افزود: این جشن با برپایی صندوق های جمع آوری کمک ها در سطح مدارس استان آغاز شده است.
محسن علیزاده خاطر نشان کرد: جشن یاد شده، پنجشنبه 16 اسفند ماه در پایگاه های اصلی سطح شهر و روز جمعه 17 اسفند ماه در میعاد گاه های نماز جمعه دایر تا کمک های نمازگران را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه یکهزار و 772 پایگاه آماده دریافت کمک های مردم نوع دوست استان هستند، افزود: از این تعداد یکهزار و 500 مدرسه، 100 پایگاه فعال بسیج، 50 پایگاه اصلی در سطح شهر،40 مرکز نیکوکاری، 50 کانون فعالی مساجد و 32 مصلی نماز جمعه امسال در جشن نیکوکاری هدایایی نیکوکاران یزدی را دریافت می کنند.
وی هدف از برپایی جشن نیکوکاری را حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و نهادینه کردن فرهنگ انفاق و نیکوکاری بیان کرد و یادآور شد: کمک های جمع آوری شده در واحدهای آموزشی در بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می شود.
وی با بیان اینکه کد دستوری#۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه و بخش‌های نیکوکاری نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه برای سهولت در پرداخت کمک های مردمی به جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است، گفت: بیش از ۲۷ هزار خانوار با جمعیت ۵۸ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند، از این تعداد مددجو چهار هزار و 302 نفر دانش آموز و ۶۲۴ نفر دانشجو هستند.
سال گذشته مردم نیکوکار استان یزد با حضور در پایگاه های جشن نیکوکاری بیش از دو میلیارد تومان به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
جمعیت استان یزد یک میلیون و 138 نفر است.
2088/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.