اخبار مرتبط

حسام الدین نواب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکثر تجهیزات مورد نیاز ترامپولین وارداتی است که باید برای ورود آنها اقدام لازم توسط مسئولان انجام شود.
وی با اشاره به اینکه مشکلی از لحاظ مالی در داخل کشور برای تامین وسایل این رشته وجود ندارد بر ضرورت پیگیری برای خرید آنها و توزیع بین هیات ها تاکید کرد.
رئیس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک به برنامه های آینده اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری مسابقات قهرمانی در سال آینده در 6 منطقه برگزار می شود.
نواب گفت: در پایان مرحله مقدماتی، نفرات برتر مناطق انتخاب و برای قهرمانی در مرحله پایانی با هم به رقابت می پردازند که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام می شود.
این مسئول به اهمیت استعدادیابی و فرهنگ سازی این رشته اشاره کرد که همکاری خوبی بر اساس تفاهم نامه با آموزش و پرورش و همراهی مدارس صورت گرفته است.
نواب همچنین از رسانه های مختلف گروهی برای همکاری با این بخش برای تبلیغ و پوشش مناسب اخبار و گزارشات ترامپولین همکاری خواستارشد.
ترامپولین از رشته‌های ورزشی ژیمناستیک است.
هم‌اکنون حدود هزار نفر در استان یزد در رشته ترامپولین فعالیت دارند.
استان یزد با یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت بر اساس سرشماری سال 1395، هم اکنون 48 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار بیمه شده دارد.
7536/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.