اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، بر این اساس 15 نفر در چهار بخش بازرگانی( پنج نفر) ، صنعت ( پنج نفر ) ، معدن ( 2 نفر ) و کشاورزی (سه نفر ) انتخاب شدند.
در این دوره از انتخابات در بخش بازرگانی ، محمدرضا قمی ، مجتبی دستمالچیان ، غضنفر امیرجلیلی ، علی اصغربیگی و محمدرضا مشاهیری بیشترین آرا را کسب کردند.
در بخش صنعت نیز بیشترین آرا به ترتیب متعلق به محمدرضاداد ، محمدحسن شیشه بری ، محمدرضا نعمت اللهی، عباسعلی متوسلیان و احمد میرزا دانشیان بوده است.
محمدحسین فرشادپور و امیرحسین حیدرزاده هم بیشترین آرای بخش صنعت و اصغر نبیل، حسین پهلوان پور و محمدرضا اتابکی بیشترین آرای بخش کشاورزی را کسب کردند.
در نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی یزد ، محمدرضا قمی که ریاست هشتمین دوره را بر عهده داشت با کسب 153رای از 235رای ، معادل 65درصد مجموع آرا را بدست آورد.
هم اکنون 870 نفر در این استان دارای کارت بازرگانی فعال هستند که 761 آنها بر اساس بخشنامه های موجود ، شرایط رأی دادن دارند.
109 نفر مابقی شامل کسانی هستند که یا کارت حقیقی دارند و می بایست از زمان صدور کارت آنها یک سال گذشته باشد و یا کسانی هستند که کارت بازرگانی حقوقی دارند و می بایست 1.5 سال از زمان دریافت کارتشان گذشته باشد تا بتوانند رأی بدهند.
در این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی یزد ، 29 نفر شامل 10 نفر از گروه بازرگانی ، هشت نفر از گروه صنعت ، چهار نفر از گروه معدن و هفت نفر از گروه کشاورزی شرکت داشتند.
انتخابات نهمین دوره هیات‌های نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همزمان با سراسر کشور، از ساعت هشت تا 18 امروز( 11 اسفندماه 1397 ) در اتاق بازرگانی یزد در بلوار 17 شهریور به صورت الکترونیک برگزار و تا ساعت 19 تمدید شد.
1968/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.