اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا 'محمد محامدی' فرماندار در این نشست با اشاره به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان در عرصه‌های گردشگری گفت: با توجه به حضور گسترده مسافران نوروزی در شهرستان، این ایام فرصت مناسبی برای معرفی هر چه‌بهتر توانمندی‌ها و قابلیت‌های گردشگری شهرستان است و همه دستگاه‌ها باید به فراخور وظایف خود، نقش خود را در این رابطه به شایستگی ایفا نمایند.
وی با اشاره به اقلیم مناسب شهرستان و آب‌وهوای مطلوب این منطقه اظهار داشت: علاوه بر مسافران نوروزی که در ایام تعطیلات نوروز مهمان شهرستان هستند افرادی از مرکز و سایر مناطق استان نیز در ایام تعطیل در شهرستان تفت حضور دارند و نیاز است دستگاه‌های خدمات رسان پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه انجام دهند.
محامدی خواستار نظارت بیشتر بر بازار شد و اظهار داشت: انتظار است ستاد تنظیم بازار شهرستان در ایام پیش رو نظارت خود را بر بازار تشدید کند تا شاهد کم‌فروشی و گران‌فروشی در شهرستان نباشیم و کالاهای تنظیم بازار به‌موقع و منظم در شهرستان توزیع شود.
فرماندار تفت بر توجه به نظافت و زیباسازی شهری، ساماندهی وضعیت بقاع متبرکه و مساجد و اماکن گردشگری، تنظیم کشیک‌ های اصناف در نوروز، نظارت جدی شبکه بهداشت و درمان بر سلامت غذایی مسافران و آمادگی مراکز درمانی و اورژانس برای ارائه خدمت به مردم در ایام نوروز تاکید کرد.
وی همچنین آمادگی شورای مدیریت بحران برای ارائه خدمت در زمان ضروری، مشارکت و همکاری دانشگاه‌ها با آموزش‌وپرورش در بحث اسکان، ، نظارت کامل بر سرویس‌های بهداشتی و اقامتگاه‌های بین‌راهی و تبلیغات و اطلاع‌رسانی از ویژگی‌های را شهرستان مورد تأکید قرار داد.
در ادامه این نشست سایر اعضاء به بیان دیدگاه‌ها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.