اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری میبد، محمد جواد احمدی در نشست ستاد دهه فجر روستاهای شهرستان ،افزود: این ستاد برای اولین بار است که با هدف برگزاری برنامه‌های سالگرد انقلاب به صورتی مطلوب و با هماهنگی بهتر تشکیل‌شده است.
وی در ادامه از تلاش‌ها برای برگزاری جشنواره ورزشی دختران و زنان روستایی که در رکن‌آباد میبد در این راستا برگزار شد، قدردانی کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در اداره جهاد کشاورزی شهرستان میبد نیز در این نشست، گفت: کمیته روستایی دهه فجر که تولیت آن را جهاد کشاورزی و بخشداری به عهده‌ دارند با مجموعه‌ای از ارگان‌های شهرستان اجرای برنامه‌هایی مختص روستاییان در ایام‌الله دهه فجر و داشتن نگاهی زیبا به این قشر از جامعه دنبال می‌کند.
وی تصریح کرد: روح صفا و پاکی که در روستاها هست و گرایشی که متأسفانه روستاییان به شهرنشینی پیداکرده‌اند، ایجاب می‌کند که برنامه‌های مطلوبی در روستاها داشته باشیم.
اکبر زاده گفت: جدا از زنگ انقلاب که در مدرسه‌ها نواخته می‌شود، خوب است در روستاها همچنین برنامه هایی برگزار شود، در این ایام باید به‌صورت خودجوش ارائه طرح‌ها و برنامه‌ هایی در زمینهٔ تولیدات زنان روستایی و خدمات دامپزشکی با برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها انجام شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه اداره جهاد کشاورزی میبد همچنین دیدار با خانواده شهدا و اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری در قالب مسابقات قرآنی در رشته های حفظ و قرائت قرآن با معرفی افراد برتر جهت شرکت در مسابقات شهرستانی، استانی و کشوری، تفسیر، نقاشی و ... همراه با برگزاری جشن انقلاب در سطح روستاها را یادآور شد.
مرکز شهرستان 104 هزار نفری میبد در 50 کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.
9934 / 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.