اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدرضا ناصری، روز دوشنبه در دیدار جمعی از مدیران آب و فاضلاب یزد افزود: تاکنون فعالیت های خوبی در این خصوص انجام شده ولی کافی نیست و باید جدی تر اقدام به عمل آید.
وی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص یزد که تامین آب اساسی ترین نیاز این استان است ادامه داد: تلاش ها برای حل معضل آب باید با دوری از کارهای پراکنده و دقیق انجام شود.
امام جمعه یزد همچنین به مشکل کشاورزان اصفهان نیز اشاره کرد و یادآور شد: مسئولان آن استان نیز باید مشکل مردم خود را درک کنند و برای حل آن اقدام نمایند.
ناصری همچنین با بیان اینکه صدمه به خط انتقال آب، صدمه به بیت المال و از نظر شرعی درست نیست بر هوشیاری مردم تاکید تا دشمنان سوء استفاده نکنند.
وی تصریح کرد: با همدلی، همبستگی و برنامه ریزی قطعا مسائل و مشکلات قابل حل است و مردم می توانند از آب شرب بنحو مناسب استفاده کنند.
همچنین مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون 28 مرتبه به خطوط آب انتقالی به این استان تعرض شده است .
محمد مهدی جوادیان زاده افزود: موضوع تامین آب شرب مردم با همکاری بخش های مختلف پیگیری می شود تا مشکلی در این خصوص برای به وجود نیاید.
استان یزد یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد.
7536/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.