اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا غلامعلی سفید، شنبه شب در صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد با انتقاد از برخی سایت ها و کانالهای خبری افزود: مدتی است که بعضی سایت ها و کانالهای غیرمجاز، فرزندان بومی یزد که امکان رشد و خدمت به مردم را دارند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ ندارند را زیر سوال می برند که این خیانت به رشد و توسعه استان است .
وی مدعی شد: اینها، افراد کارآمد و موثر در مدیریت را تخطئه می کنند و یا سرمایه گذارانی که با شهرداری در انجام طرح های شهری مشارکت می کنند را می کوبند.
استاندار اسبق یزد اظهار داشت: اخیرا پس از موافقت شهرداری و شورای شهر برای اقدام جمعی از سرمایه گذاران در زمین روبروی پارک کوهستان و انجام برخی اقدامات در این زمینه، ادعا کردند که بنده شریک آنها بوده ام و زد بند مالی داشته ام.
سفید خاطرنشان کرد: رسم است که بعضی مسوولان، فهرست اموال خود را به قوه قضاییه یا بعضی مسوولان نظارتی و اجرایی اعلام می کنند و چون افرادی هرچند اندک تصمیم دارند بنده و در نتیجه شورای شهر را بدنام نمایند اموال خود را به همان دستگاهها و به همه مردم اعلام می کنم.
وی اضافه کرد: چهار دونگ از منزل مسکونی بین صفاییه و شهر حمیدیا ، یکدستگاه ماشین (هیوندا)، یک دستگاه تلفن همراه ، سرمایه گذاری برای ساخت یک واحد روستایی و یک واحد مسکونی در شهر مشهد از طریق تعاونی کارکنان جوادالائمه (ع) که ممکن است تا چند سال دیگر در صورت توان پرداخت اقساط، مالک آن شوم و همچنین یک پنجم از شرکت ساختمانی خانوادگی که اخیرا تشکیل شده و در حال شروع کار است، همه دارایی من هستند.
سفید اضافه کرد: غیر از این موارد، سهم و ملکی نداشته و مازاد بر این هر چه هست به نمایندگی از موسسه خیریه و فرهنگی جوالائمه (ع) بوده و بنده ادعایی نسبت به آنها ندارم.
وی اضافه کرد: معتقدم این افراد، قصد ضربه زدن به شخص بنده را ندارند بلکه در پی بدنامی شورای شهر هستند.
2088/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.