اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام اصغر زارع در خطبه های نمازجمعه این هفته مهریز افزود: تحریم و تهدید جزو ذات استکبار و آمریکاست و تمام شدنی نیست.
وی ادامه داد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، آمریکا و برخی کشورهای اروپایی با همدستی هم برای سرنگونی نظام ما از تمام ابزارها استفاده کرده اند ولی تابحال در رسیدن به اهداف خود موفق نشدند.
امام جمعه موقت مهریز بیان داشت: توطئه های دشمنان علیه انقلاب ادامه دارد و باید با هوشیاری برای شکست برنامه های آنها مردم در کنار مسئولان به وظایف انقلابی خود عمل کنند.
زارع گفت: عزت در ایستادگی و مقامت است و کوتاهی و کرنش در برابر دشمنان، جز ذلت چیزی عاید مردم و کشور نمی کند و باید روحیه انقلابی روز به روز ترویج شود.
7541/
امام جمعه ابرکوه با اشاره به دور جدید تحریم ها گفت: آمریکا بغض و کینه انباشته خود علیه ملت ما را زیادتر کرده اما خدای متعال پوزه آنها را به خاک میمالد و با مخالفت کشورهای بزرگ جهانی تصمیم آنها به شکست و عقب نشینی منجر شد.
حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: با پیروزی دمکراتها در انتخابات مجلس آمریکا شکاف در پایگاه حاکمیت شیطان افزایش یافته و به لطف خدا امریکا در لبه پرتگاه قرار گرفته است.
وی باتبریک حلول ماه ربیع الاول ادامه داد: امروز لیلت المبیت است که حضرت علی (ع) ایثار گرانه و شجاعانه در بستر به جای رسول خدا خوابید و جان فدای پیغمبر شد تا دشمن که قصد داشت شبانه به خانه رسول خدا حمله کند و او را به شهادت برساند ناکام شود.
7540/
امام جمعه بهاباد به اهمیت وقف در دین اسلام اشاره کرد و گفت: وقف، سرمایه اجتماعی بزرگی برای باقی ماندن نام نیک از انسان مؤمن است.
به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی درخطبه های نمازجمعه این هفته به هفته وقف و اهمیت آن در اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: وقف یکی از بارزترین مصادیق احسان و نیکوکاری است که در سازماندهی زندگی فردی و اجتماعی نقش بسزایی دارد.
وی بابیان اینکه امام زادگان و بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند گفت : وجود این بزرگواران در زمان حیات و ممات زمینه‌ساز گسترش و ترویج فرهنگ شیعی ‌است لذا کسانی که در راه احیای این بقاع متبرکه فعالیت و تلاش می‌کنند از اجر و پاداش معنوی برخوردار ‌و در ترویج دین سهیم می‌شوند.
خطیب جمعه بهاباد به 40 سالگی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : به فرموده مقام معظم رهبری هرکس از انقلاب چیزی نمی داند باید تاریخ 150 ساله انقلاب اسلامی را مطالعه کند.
9877/ 6197
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.