اخبار مرتبط

سرهنگ دوم پاسدار علی اصغر سلمانی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برگزاری یادمان و یادواره شهدا، غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا، رژه نیروهای نظامی و انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و همایش رزمندگان اهم برنامه هاست .
وی ادامه داد: برگزاری نشست های بصیرتی و معرفتی، مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و عقیدتی، دیدار از خانواده شهدا، برپایی حلقه های صالحین، رزمایش، دیدار با امام جمعه و مسئولان و برگزاری کارگاه های آموزشی انجام می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز تصریح کرد: برپایی نمایشگاه کتاب و عکس دفاع مقدس، حضور سازمان یافته بسیجیان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در نمازجمعه و برخی مساجد و خاطره گویی پیش ببنی شده است.
به گفته سلمانی در اولین روز از هفته دفاع مقدس روزشنبه 31 شهریور ماه 1397 از ساعت 15:30 رژه نیروهای نظامی و انتظامی با حضور مسئولان و اقشار مختلف در خیابان سید مصطفی خمینی(ره)، روبروی مسجد جامع ولی عصر (عج)، ( محل نمازجمعه) برگزار می شود.
وی همچنن از حضور رزمندگان بسیجی در مدارس و دانشگاه های شهرستان برای سخنرانی و بیان خاطرات خبر داد.
31 شهریور 1359 سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و تا ششم مهرماه ادامه دارد.
مهریز سه هزار رزمنده بسیجی دوران دفاع مقدس دارد و 313 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7536/ 2047/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.