اخبار مرتبط

مسئول روابط عمومی سپیدرود رشت روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بنابر این حکم که امروز صادر شده ، کیومرث بیات عهده دار سرپرستی مدیر عاملی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود شد و از این پس به عنوان مدیرعامل، کارهای این باشگاه را انجام دهد.
مهرشاد عبادت کار در مورد آخرین وضعیت تیم سپیدرود و کادرفنی این تیم نیز بیان کرد: تیم سپیدرود امروز صبح از تبریز وارد رشت شده و از فردا تمرینات این تیم زیر نظر سهیل حق شناس آغاز می شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه خداداد عزیزی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بر علیه مدیران این باشگاه به سازمان لیگ برتر فوتبال شکایت کرده، تا رسیدگی به این شکایت و جواب آن ، حق شناس تیم را هدایت می کند.
وی اضافه کرد: امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت با قدرت در ادامه رقابت های لیگ برتر حضور و نتایج خوبی را نیز کسب کند تا هواداران پرشور و پرشمار این تیم از نتایج کسب شده، راضی باشند.
تیم فوتبال سپیدرود رشت روز گذشته(جمعه) در هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در تبریز به مصاف تیم گسترش فولاد این شهر رفت که در نهایت با این تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت تا اولین امتیازش را در مسابقات لیگ برتر کسب کند.
خداداد عزیزی سرمربی و سایر اعضای کادر فنی همراه وی پس از این بازی ابتدا استعفاء دادند اما پس از ساعاتی خداداد استعفای کادر فنی را تکذیب و عنوان داشت به دلیل عدم اجرای تعهدات مدیران باشگاه، از آنان شکایت کردیم.
7285 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.