اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، مریم بخشی روز شنبه در مجمع سالیانه هیات ووشو استان گیلان در رشت اظهار داشت: اعضای مجمع هیات های ورزشی فقط نباید متکی به رای دادن باشد بلکه پس از آن نیز باید بر عملکرد هیات ها نظاره داشته باشند.
وی افزود: متاسفانه نقش مجامع در هیات های ورزشی استان گیلان کمرنگ شده چون اکثر اعضای مجامع از حق و جایگاه خود واقف نیستند و باید آنان نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود را به هیات های ورزشی ارایه دهند تا در روند رو به رشد ورزش مربوطه نقش تعیین کننده و مثبتی داشته باشند.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: خوشبختانه استانی هستیم که در ورزش کشور جایگاه ویژه ای داریم اما متاسفانه از کل ظرفیت ورزش گیلان در این استان استفاده نمی شود.
بخشی در ادامه به وضعیت رشته ووشو در گیلان اشاره و اضافه کرد: برای رشد یک رشته ورزشی باید اختلافات در آن رشته به حداقل برسد که خوشبختانه این امر در ووشو انجام شده و این هیات طی چند سال اخیر رشد خوبی داشت.
همچنین رئیس هیات ووشو استان گیلان در این مجمع با اشاره به عملکرد یکساله این هیات اظهار داشت: با توجه به اقدامات انجام شده، رتبه ووشو گیلان در کشور از مکان 28 به 18 ارتقاء یافته و امیدواریم تا پایان سال جاری رتبه تک رقمی کسب کنیم.
مسعود نوبخت با تاکید بر این که هدف ما رشد و اعتلای ورزش ووشو است یاداور شد: هم اینک نیز توانستیم یک سالن اختصاصی و همچنین دفتر مناسبی را برای هیات ووشو گیلان تهیه کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه با کمک و مساعدت اسپانسرها ، در مسابقات مختلف قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی طی چند سال اخیر حضور یافته و امیدواریم این روند ادامه یابد اما طی یک سال اخیر و با توجه به نامناسب بودن وضعیت اقتصادی، نتوانستیم اسپانسری را جذب و درآمدی را کسب کنیم اما با این وجود تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مشکلات این هیات به حداقل برسد.
وی در ادامه با انتقاد از اداره ورزش و جوانان رشت بیان کرد: تمام هدف ما کشاندن اقشار مختلف جامعه به ورزش است تا بتوانیم در کاهش ناهنجاری های جامعه قدمی برداریم اما متاسفانه اداره ورزش و جوانان رشت برق سالن ما را به دلیل بدهی ناچیز قطع می کند.
رئیس هیات ووشو گیلان اضافه کرد: مسئولان هیات های ورزشی گیلان با مشکلات فراوانی روبرو هستند اما می کوشند تا ورزش را روپا نگهدارند اما رئیس اداره ورزش و جوانان رشت برق سالن ورزشی را به دلیل بدهی قطع می کند.
نوبخت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دشمنان ایران به دنبال منحرف کردن جوانان و نوجوانان هستند و درهای بسیاری برای ناهنجاری ها باز است ، ما نباید درهای سالن های ورزشی را ببندیم بلکه باید با تمام تلاش و کوشش خود موجب شویم که اقشار بیشتری جذب ورزش شوند.
مجمع عمومی سالیانه هیات ووشو گیلان با حضور محمود متدین دبیرکل فدراسیون ، مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان، مسئولان هیات ووشو و اعضای مجمع عمومی این هیات در رشت برگزار شد.
7285 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.