اخبار مرتبط

به گزاش عصر جمعه خبرنگار ایرنا، در بازی برگشت این مرحله تیم های فوتبال نونهالان سپاهان گیلان و بنیادکار پره سر به مصاف هم رفتند که در نهایت این مسابقه با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در دیدار رفت این تیم ها که هفته گذشته برگزار شده بود، تیم فوتبال نونهالان بنیادکار پره سر با نتیجه 2 بر یک سپاهان گیلان را شکست داد و با توجه به کسب نتیجه مساوی در بازی برگشت ، تیم بنیادکار به دیدار نهایی این رقابت ها راه یافت.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده این مرحله، تیم های همشهری اتحاد آبکنار و ملوان نوین بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال نونهالان ملوان با نتیجه 2 بر صفر حریفش را مغلوب کرد.
این تیم در دیدار رفت نیز موفق شده بود با نتیجه 2 بر یک ، اتحاد آبکنار را شکست دهد و با توجه به پیروزی در دیدارهای رفت و برگشت ، این تیم نیز به مرحله نهایی و فینال این مسابقات راه یافت.
با توجه به اتمام مرحله نیمه نهایی ، تیم های فوتبال نونهالان بنیادکار پره سر و ملوان نوین بندرانزلی در دیدار فینال برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم می روند و همچنین تیم های فوتبال نونهالان سپاهان گیلان و اتحاد آبکنار انزلی در دیدار رده بندی و برای کسب مقام سوم لیگ نونهان گیلان رو در روی هم قرار می گیرند.
7285/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.