اخبار مرتبط

رئیس هیات تکواندو استان گیلان عصر پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: مرحله دوم مسابقات تکواندو گرندپری 2018 از فردا (جمعه 19 مردادماه) در مسکو آغاز می شود که هادی پور از گیلان به همراه تیم ملی تکواندو عازم این رقابت ها شد.
محسن سترگی افزود: تیم ملی تکواندو ایران با شش ورزشکار عازم مرحله دوم رقابت های گرندی پری 2018 کشور روسیه شد و هادی پور در وزن 58- کیلوگرم در این دوره از رقابت ها به مصاف رقبای خود می رود.
وی با بیان اینکه مسابقات این وزن از بیستم مرداد آغاز می شود، ابراز امیدواری کرد که این تکواندوکار گیلانی در این دوره از رقابت ها بدرخشد و با قرارگرفتن روی سکو ، علاوه بر تصاحب جایزه نقدی ، امتیاز افزایش رنکینگ المپیکی را نیز کسب کند.
مرحله دوم مسابقات تکواندو گرندپری در سال 2018 با حضور تکواندوکاران برتر جهان در چهار وزن المپیکی مردان و زنان از جمعه 19 مرداد ماه به مدت سه روز در مسکو پایتخت روسیه برگزار می‌شود. این رقابت ها G4 محسوب می شود و به نفرات اول تا سوم این مسابقات ، به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و یک هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.
آرمین هادی پور متولد 1373 اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می توان به کسب مدال طلای المپیک آزمایشی ریو ، مدال نقره قهرمانی جهان ، 2 مدال قهرمانی آسیا (که یکی از این مدال ها طلا و دیگری برنز می باشد که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران بدست آمده)، کسب 2 مدال طلا یونیورسیاد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پریکس و یک مدال طلا گرند اسلم اشاره کرد.
7285 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.