اخبار مرتبط

ساسان عادلی عصر پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: 2 فیلمنامه کوتاه از رضا مویدی از هنرمندان فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان به بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اردبیل در مشکین شهر راه یافتند .
وی خاطرنشان کرد: هیات انتخاب و داوری بخش فیلمنامه شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اردبیل در بخش آزاد از بین 278 فیلمنامه رسیده به دبیرخانه، 13 فیلمنامه را انتخاب کردند و در بخش اقتباسی از بین 46 اثر رسیده، چهار فیلمنامه را برای رقابت در مرحله نهایی این رویداد منطقه‌ای برگزیدند.
وی ادامه داد: دو فیلمنامه کوتاه مرز و قاب های از دست رفته نوشته رضا مویدی از فیلمسازان و هنرمندان فعال انجمن سینمای جوانان ایران دفتر لاهیجان به بخش مسابقه با موضوع آزاد راه پیدا کرده است.
به گفته عادلی، شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان از 23 تا 26 مرداد ماه جاری در استان اردبیل شهر مشکین‌شهر با حضور استان‌های گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و اردبیل توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار می‌شود.
رضا مویدی فعالیت سینمایی خود را از سال 1382 در انجمن سینمای جوانان لاهیجان با گذراندن دوره فیلمسازی آغاز کرد و تاکنون بیش از 10 فیلم کوتاه ساخته که از آن جمله می توان به فیلم های کوتاه ققنوس، بردگان ابدی ، آخرین اجرا ، نیم ، صورتی و مستند نیمه بلند دویدن در برابر باد اشاره کرد.
سینما جوان لاهیجان با بیش از 30سال سابقه یکی از انجمن های فعال در بخش ساخت فیلم های کوتاه و آموزش فیلم و عکاسی در استان گیلان است.
6029/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.