اخبار مرتبط

مسئول کمیته بسکتبال سه نفره بانوان هیات بسکتبال گیلان روز جمعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بسکتبالیست شایسته استان به همراه تیم منتخب گیلان در رقابت های بسکتبال سه نفره کارگران بانوان کشور که در سمنان برگزار شد، حضور و سرانجام به اردوی تیم ملی راه یافت.
شادی عادلی گفت: تیم ملی بسکتبال بانون کارگران کشور خود را برای حضور در رقابت های جهانی 2019 که در کشور اسپانیا برگزار می شود، آماده می کند و امیدواریم که نگار روشن ورزشکار شایسته گیلانی با درخشش در اردوها، به عضویت تیم ملی درآید.
وی در ادامه به رقابت های بسکتبال سه نفره قهرمانی بانوان کارگران کشور اشاره و بیان کرد: در این رقابت ها که به مدت 2 روز در سمنان برگزار شد، تیم گیلان در گروه اول با ترکیب شهلا دباشی ، نگار روشن ، ملینا شفیع زاده و هانیه حمیدی و با هدایت مریم باقری با استان های تهران ، مازندران ، گلستان و فارس هم گروه بود.

** نتایج مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال امیدهای استان
به گزارش خبرنگار ایرنا از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای استان، تیم های فوتبال امید سپیدرود رشت و بنادر و دریانوردی انزلی به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند.
در این دیدار، هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و سرانجام هر تیم با به ثمر رساندن یک گل، به نتیجه مساوی رضایت دادند.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده این رقابت ها، تیم های فوتبال شهرداری بندرانزلی و شاهد اسالم شفارود رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت، تیم شهرداری بندرانزلی با نتیجه سه بر صفر حریفش را مغلوب کرد.
اما در پرگل ترین دیدار هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای گیلان، تیم های مهرآوش بندرانزلی و شهرداری چوبر تالش به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای استان تیم های سپیدرود رشت، شاهد اسالم شفارود ، بنادر و دریانوردی انزلی، شهرداری بندرانزلی ، شهرداری چوبر تالش و مهرآوش انزلی حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند.
7285 /2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.