اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سید عیسی مهدوی فرماندار تالش روز پنجشنبه در آئین اختتامیه برنامه سی روز با سی جزو قرآن در سالن معراج اداره ارشاد این شهرستان با قدردانی از مشارکت فعالان قرآنی در آئین های معنوی و مذهبی، توسعه و ترویج بیشتر این قبیل برنامه ها را خواستار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش نیز در این آئین گفت: محفل نورانی قرآن همچون سال های گذشته در طول ماه مبارک رمضان هر روز در این سالن برگزار و در آن با حضور استادان امر به تفسیر و تلاوت کلام وحی پرداخته شد.
بهرام خوشحال افزود: به مناسبت شب های قدر علاوه بر برنامه های معمول، آئین های ویژه ای همچون مسابقه قرآن بخوان و جایزه بگیر با شرکت علاقه مندان به معارف قرآنی تهیه و اجرا شد.
او اظهار کرد: بهمن کرمی حافظ کل قرآن و رضوان بشیری، آذرمان صادقی و محمد رضا نمازی حافظ جزوهایی از کلام الهی و سید طاها اطهری، مبین واضحی و مرتضی فیضی پور ازقاریان نمونه قرآن در تالش هستند.
مداحی و شعرخوانی از دیگر بخش های این آئین بود و در پایان با اعطای هدایایی از 30 نفر از قاریان و حافظان قرآن، 10 تن از برندگان مسابقات مفاهیم، 10 تن از برندگان مسابقه قرآن بخوان و جایزه بگیر، پنج تن از همسران معظم شهدا، پنج تن از هنرمندان و فعالان حوزه قرآن، 10 تن از مدیران کانون های آگهی و تبلیغات و 10 تن از مشارکت کنندگان در این محافل تجلیل به عمل آمد.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
7106 / 7124 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.