اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس شورای اسلامی کلانشهر رشت در این آیین با تجلیل از پیشکسوتان قرآنی این کلانشهر اظهار داشت : تجلیل از پیشکسوتان قرآنی رشت از سوی اعضای شورا به دلیل تلاش آنها در سه دهه برای ترویج بزرگ ترین معجزه پیامبر گرامی اسلام است.
سید امیرحسین علوی با بیان این که همه ما در مراحل زندگی خود معجزه های قرآن کریم را لمس کرده ایم، اظهار کرد: بایستی با تمسک به این کتاب آسمانی از فیوضات آن بهره مند شویم.
وی اضافه کرد: ما اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت از روز اول به قرآن کریم سوگند یاد کردیم که با بهره گیری از این کتاب آسمانی در مسیر درست خدمت به مردم گام برداریم که در این راه نیازمند مشورت استادان قرآنی هستیم.
احمد رمضانپور نرگسی از اعضای شورای اسلامی رشت نیز در ادامه بیان داشت: قرآن کریم و تمسک به این کتاب آسمانی بهترین راه برای نجات از شبیخون فرهنگی است.
فاطمه شیرزاد از دیگر اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت اظهار کرد: ترویج فرهنگ قرآنی و حمایت از مروجان قرآنی از جمله فعالیت های شورا و شهرداری است.
وی با اشاره به فعالیت شورای قرآنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تصریح کرد: این شورا هر ساله اقدامات ارزشمندی را ویژه ماه مبارک رمضان انجام می دهد.
در این مراسم پیشکسوتان قرآن کریم رشت از سوی اعضای شورای اسلامی این کلانشهر تجلیل شدند.
7286 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.