اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ جهانبخش آرمان روز سه شنبه در نشست خبری در سپاه آستارا افزود: در سال گذشته فقط 25 برنامه فرهنگی نظیر جنگ شادی و جشنواره در طرح سالمسازی سفیر امید بخش مرکزی برگزار شد و امسال باتوجه به افزایش برنامه ها، علاوه بر مکان یاد شده در طرح سالمسازی بخش لوندویل این شهرستان نیز اجرا خواهد شد.
وی اظهار کرد: آستارا در تابستان گذشته به دلیل کیفیت بالای برنامه های فرهنگی نوار ساحلی، به عنوان شهرستان برتر در استان گیلان معرفی شد و امسال نیز برای غنای برنامه ها، راه اندازی غرفه‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی، ورزش، ایستگاه سلامت، نمازخانه و پاسخ به مسائل شرعی در دستور کار کمیته فرهنگی ستاد ساماندهی ساحل ها قرار دارد.
سرهنگ آرمان با بیان اینکه درمانگاه سید الشهداء سپاه آستارا امسال در روزهای پنجشنبه طرح ویزیت رایگان اجرا می کند، اظهار کرد: روزانه حدود 300 نفر در این درمانگاه ویزیت می شوند و این مرکز درمانی در سال گذشته بین 9 درمانگاه تحت پوشش سپاه قدس گیلان، به دلیل ارائه خدمات مطلوب، نمونه شناخته شد.
وی بیان کرد: بیش از 30 میلیارد ریال برای تجهیز درمانگاه سپاه آستارا هزینه شده و کاستی های حوزه بهداشت و درمان در بخش های پزشکی، پیراپزشکی، سونوگرافی، مشاوره، دندانپزشکی و داروخانه را جبران می کند و 44 نیروی انسانی در آن فعالیت دارند.
او گفت: ساخت مسکن برای نیازمندان این شهرستان توسط سپاه آغاز شده و تا پایان سال جاری، 40 واحد با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال ساخته خواهد شد.
شهرستان گردشگرپذیر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.