اخبار مرتبط

گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست مصطفی سالاری در دیدار با قهرمانان و مدال آوران ورزش استان گیلان در رقابت های آسیایی و جهانی ، گسترش فعالیت‌های ورزشی در استان را پشتیبان خوبی برای قهرمانان دانست و افزود: برگزاری مسابقات در رشته‌های مختلف زمینه استعدادیابی بین افراد را فراهم کرده و می تواند جایگزین خوبی برای قهرمانان در آینده باشند.
وی به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در جهت حمایت‌های مالی توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و برگزاری مسابقات ورزشی در استان اشاره و اظهار کرد: هدف‌گذاری برای ایجاد هزار زمین والیبال روباز در سطح استان برای سال‌ جاری انجام گرفته و این اقدام سرانه ورزشی گیلان را نیز افزایش می دهد.
سالاری با اشاره به حمایت از تشکل‌های صنفی ورزشی گفت: علیرغم اینکه هیأت‌های ورزشی به نوعی تشکل صنفی هستند، اما درخصوص پیشنهادات جدید برای ایجاد تشکل‌های صنفی در رشته‌های ورزشی با خردجمعی تصمیم می‌گیریم.
وی به آمادگی مبنی بر اختصاص منابع اعتباری در جهت مطالعات توسعه زیرساختی ورزش استان اشاره کرد و افزود: این اقدام توسط یک گروه مطالعاتی قوی باید صورت گیرد تا طرح، برنامه و پیشنهادهای مختلف را بررسی و ارائه کند.
استاندار گیلان با اشاره به پرداخت مطالبات 2 بازیکن خارجی تیم ملوان بندرانزلی با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان و همکاری مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: این مطالبات مشکلاتی برای این تیم ایجاد کرده بود که منابع ریالی لازم تامین شد و در ادامه مسیر نیز حمایت‌های لازم انجام می‌گیرد.
وی با بیان اینکه در قبال تیم سپیدرود نیز خود را مسئول می دانیم، اظهار داشت: معتقدیم نباید بجای دستگاه‌ ورزش و جوانان که اقداماتشان تخصصی است، تصمیم بگیریم بلکه از تصمیم آنان حمایت می‌کنیم تا بدون هرگونه مشکل اجرایی شود.
سالاری با بیان اینکه قهرمانان کشور و استان باعث افتخار همه مردم هستند، خاطرنشان کرد: کسب مقام توسط ورزشکاران باعث خوشحالی همه می شود و تمام تلاش خود را برای ایجاد نشاط بین مردم و جامعه ورزشی بکار می‌بندیم.
وی با تبریک انتصاب یک زن به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: سهم بانوان باید در بخش‌های مدیریتی استان بیشتر از این باشد و از این اقدام استقبال می‌کنیم.
در این دیدار هریک از قهرمانان و مدال‌آوران استان به بیان دغدغه‌ها، مشکلات و پیشنهاد‌های خود در جهت بهبود وضعیت ورزش استان پرداختند.
2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.