اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در دیدار فینال این رقابت ها که شامگاه سه شنبه برگزار شد، تیم های دهیاری عنبران و داروخانه صادقی حریری در وقت های معمول و اضافه به نتیجه صفر بر صفر دست یافتند و در ضربات پنالتی، تیم عنبران با نتیجه پنج بر چهار داروخانه حریری را شکست داد و قهرمان مسابقات شد.
این دیدار بیش از 2 هزار تماشاگر داشت و بازی به خاطر ایجاد انضباط در سکوهای تماشاگران، با یک ساعت تاخیر آغاز و چند بار به علت پرتاب بطری های آب معدنی از سوی تماشاگران متوقف شد.
در دیدار رده بندی نیز تیم میثاق با نتیجه چهار بر 2 تیم شاهین را از پیش رو برداشت و عنوان سوم مسابقات را به خود اختصاص داد.
در رده سنی پیشکسوتان نیز شش تیم به رقابت پرداختند و تیم های رستوران نارنجستان، سامر سامیار و هودول به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
مسابقات فوتسال جام رمضان آستارا با همکاری هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد و اهدای کاپ قهرمانی، تقدیر نامه و 40 میلیون ریال جایزه نقدی به تیم اول، 30 میلیون ریال به تیم دوم و 20 میلیون ریال به تیم سوم از بخش های دیگر آئین اختتامیه آن بود.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع است و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن فعالیت می کنند.
7105 / 7124 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.