اخبار مرتبط

سرهنگ رسول عزیزی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این واحدها با بازرسی های مختلف عوامل انتظامی در هفته گذشته شناسایی و پلمپ و در این راستا 10 فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی افزود: تعدادی افراد روزه خوار در ملاء عام نیز شناسایی و با آنان در چارچوب موازین قانونی برخورد شد.
وی از شهروندان خواست، تخلف واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان را به سامانه 110 یا به نزدیک ترین کلانتری و پاسگاه گزارش کنند.
پنج هزار واحد تجاری در شهرستان آستارا فعال است.

** بازرسی های بهداشتی از شناگاه های آستارا آغاز شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا از آغاز بازرسی های بهداشتی از شناگاه ها و طرح های سالمسازی نوار ساحلی این شهرستان خبر داد.
شهرام حسین نژادی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: تیم پنج نفره بهداشت از امروز تا پایان تابستان بر شناگاه ها و واحدهای عرضه مواد غذایی در نوار ساحلی نظارت خواهند کرد.
وی افزود: نوار ساحلی این شهرستان در طول تابستان مورد توجه گردشگران قرار می گیرد و کیفیت آب شناگاه ها و آب شرب طرح های سالمسازی باید به صورت مرتب مورد آزمایش های میکروبی قرار گیرد و فاضلاب سرویس های بهداشتی نیز توسط مدیران طرح ها بهسازی شود.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و مرکز آن با سه طرح سالمسازی در 18 و نیم کیلومتر ساحل خزر، جزو 20 شهر گردشگرپذیر ایران است.

**اسکان مسافران فرهنگی در آستارا آغاز شد
مدیر آموزش و پرورش آستارا از آغاز اسکان تابستانی مسافران فرهنگی در خانه معلم و 20 مدرسه این شهرستان خبر داد.
سجاد موسوی به خبرنگار ایرنا گفت: 52 عامل اجرایی ستاد اسکان مسافران فرهنگی آستارا مستقر در مدرسه عدالت این شهرستان، برای پذیرش و ساماندهی مسافران فعالیت می کنند و اسکان مسافران تا 15شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: 191 کلاس با امکانات فرش، یخچال، تلویزیون، اجاق گاز و سیستم سرمایشی و خانه معلم نیز با شش اتاق و 22 تختخواب برای اسکان مسافران آماده شده است.
وی بیان کرد: مسافران فرهنگی از مناطق مختلف کشور می توانند تا اول شهریور ماه با مراجعه به نشانی اینترنتی www.eskan.medu.ir محل اقامت خود را در آستارا تعیین کنند.
در تابستان گذشته حدود 36 هزار نفر در قالب 12 هزار خانوار فرهنگی در مدارس شهرستان آستارا اسکان یافته بودند.
آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان واقع شده و با جاذبه های گردشگری متعدد و میزبانی چند میلیون مسافر و تردد بیش از 800 هزار گردشگر داخلی و خارجی از مرز آن در سال، جزو 20 شهر گردشگرپذیر ایران است.
7105 / 7124 /2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.