اخبار مرتبط

حمید کامران زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جشن ها در شهرهای رشت، فومن، آستارا، صومعه سرا، لاهیجان، انزلی، رودسر، رودبار، تالش، لنگرود، ماسال، سیاهکل ، آستانه اشرفیه و رضوانشهر برگزار می شود.
وی به زمان برگزاری این برنامه ها اشاره و اضافه کرد: برگزاری این جشن ها از هفتم خردادماه ( 12 ماه رمضان) در شهرهای آستارا و بندر انزلی آغاز می شود و تا بیست و سوم خردادماه ( 28 رمضان) در شهرهای سیاهکل و ماسال ادامه دارد.
به گفته کامران زاده ، جشن گلریزان در شهرهای بندر آستارا و بندرانزلی هفتم خردادماه، لاهیجان ، رشت و رودبار نیز در هشتم خردادماه برگزار می شود.
وی ادامه داد: همچنین این برنامه نهم خردادماه در شهر لنگرود ، دوازدهم خردادماه در شهرهای آستانه اشرفیه و فومن و سیزدهم خردادماه در رودسر برگزار می شود.
وی تصریح کرد: شهرهای صومعه سرا ،تالش و رضوانشهر نیز در بیستم خرداد ماه و سیاهکل و ماسال در بیست و سوم خرداد ماه شاهد برگزاری این جشن خواهند بود.
در جشن گلریزان سال گذشته در گیلان تعهدات خیران و نیکوکاران در قالب نقد، چک و وعده یک میلیارد و 400 میلیون تومان بود که 750 میلیون تومان آن تحقق یافت و با این کمک خیران، 282 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان آزاد شدند.
7296/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.