اخبار مرتبط

مسائل و مشکلات حوزه منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان در جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد.

به‌گزارش ایلنا از رشت، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی‌گیلان با اشاره به اینکه درحال حاضر یک‌هزار و 781 روستای این استان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند، گفت: با توجه به اقلیم گیلان، خدمات رسانی بی وقفه و مناسب به این تعداد روستا کار دشوار و پُر هزینه ای است.

محبعلی رنج ور افزود: 414 روستای این استان نیز هنوز فاقد آب آشامیدنی مناسب اند. 

وی، تعداد مشترکان آب شرب روستایی گیلان را 290 هزار نفر اعلام کرد و گفت: امیدواریم با تخصیص مناسب اعتبارات از ردیف های ملی و استانی، تا پایان برنامه ششم توسعه به روستاهای فاقد گیلان آبرسانی شود.

رنج ور، با اشاره به وضعیت منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان و مشکلاتی که کارکنان با آن ها مواجه اند، خواستار توجه ویژه مدیران منابع انسانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به رفع این مشکلات شد. 

اعظم دانائیان مدیرکل دفتر منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با اشاره به قوانین تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شرکت های آب و فاضلاب گفت: دغدغه شرکت های آب و فاضلاب روستایی در حوزه نیروی انسانی بر کسی پوشیده نیست و ما نیز بر آن صحه می گذاریم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.