اخبار مرتبط

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به نام روز «ارتباطات و روابط عمومی» در ایران و روز جهانی «جامعه اطلاعاتی و ارتباطات» نشان از نقش خطیر روابط عمومی ها در حوزه اطلاع رسانی است.

به گزارش ایلنا از رشت،‌ روابط‌عمومی شهرداری رشت بمناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی بیانیه‌ای منتشر کرد.

متن بیانیه بشرح زیر است:

روابط عمومی در هر سازمانی نقش راهبردی دارد و مطمئناً حضور آن در تصمیم گیری ها و تعیین نقشه راه مدیران به عنوان مشاورانی امین غیرقابل انکار است. قطعاً بازتاب فعالیت های یک سازمان به عملکرد روابط عمومی آن سازمان وابسته است و در عین حال روابط عمومی هر سازمانی، انتظارات مردم از سازمان مربوطه را برای مدیران بیان و تشریح می کند.

با گستردگی فضای مجازی و گستره ارتباطات در دنیای امروز، اهمیت صحت، دقت و فعالیت روابط عمومی ها به خوبی احساس می شود. در نهادی خدمات رسان همچون شهرداری، روابط عمومی به معنای تعامل با مخاطبانی در همه اقشار و سنین است زیرا که دامنه خدمات یک نهاد مدیریتی همچون شهرداری شامل همه شهروندان آن شهر در هر سطح اجتماعی و ..سنی است.

لذا مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ضمن گرامیداشت این روز و تبریک آن به همه فعالان این عرصه بر خود وظیفه می داند که با تعامل هر چه بیشتر با شهروندان رشت، با اجرای برنامه های مختلف در سطوح محلی، ملی و بین المللی در راستای انعکاس هر چه بهتر انتظارات شهروندان به مدیران شهرداری و همینطور ارائه خدمات شهرداری رشت به شهروندان گام بردارد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.