اخبار مرتبط

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت بر افزایش تبادلات تجاری رشت و ساراتوف از شهرهای روسیه با یک برنامه عملیاتی مشخص تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه قدیمی در دیدار معاون استاندار ساراتوف به همراه هیاتی از نمایندگان اتاق بازرگانی ساراتوف و مدیران شرکت‌های تجاری روسیه با شهردار رشت، با اشاره به سوابق تاریخی فرهنگی رشت اظهار داشت: رشت توانسته در تمامی اولین‌های اقتصادی فرهنگی اجتماعی تا به امروز حضور داشته و ادامه مسیر دهد .

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت دست یابی به نتایج کاربردی برای توسعه روابط تجاری، فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و افزود : لازم است اطلاعات تجاری بازرگانی و گردشگری و پیشنهادات سرمایه گذاری ما بین دو گروه به صورت مشخص رد و بدل شود.

وی با تاکید بر افزایش تبادلات تجاری بین رشت و ساراتوف با یک برنامه عملیاتی مشخص ، گفت: ظرفیت های مشترک در حوزه صنایع بسته بندی و سایر موارد مرتبط با حوزه کشاورزی گیلان و شهر رشت در بسته همکاری مشترک دو گروه قرار گیرد.   ساراتوف از شهرهای بزرگ روسیه است.شهر ساراتوف  مرکز استان ساراتوف است و از بندرهای بزرگ کناره رودخانه ولگا به‌شمار می‌آید. جمعیت این شهر در سال ۲۰۰۲ برابر با ۸۷۳٬۰۵۵ نفر بوده که بیشتر آن‌ها روس هستند. اقلیت بزرگی از تاتارها، اکراینی‌ها، یهودی‌ها و آلمانی‌ها نیز در این شهر زندگی می‌کنند.

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.